Świetne miejsce

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019
tomaszkawon
Impreza urodzinowa

Korzystam z tego miejsca od dnia jego powstania. Zawsze dobrze się bawiliśmy w gronie dorosłych czy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019
meenio
Szklarska Poręba, Polska

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przestronny i bardzo czysty lokal. Duży bar i 4 tory do kręgli dodatkowo 2 stoły do gry w bilard. Obsługa fajna i na luzie. Warto polecać znajomym.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, tomaszkawon
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Korzystam z tego miejsca od dnia jego powstania.
Zawsze dobrze się bawiliśmy w gronie dorosłych czy to grając w bowling, lotki czy bilard.
Ostatnia wizyta urodzinowa była również udana. Cena, oferta i obsługa bardzo w porządku.
Polecam na alkoholowy wieczór jak i na zabawę wraz z dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, meenio
Zrecenzowano: 6 marca 2019

Świetne miejsce do zabawy dla całej rodziny bez względu na wiek. Dwie duże sale: bilard i kręgle oraz bar.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano: 5 marca 2019

Super przyjemne miejsce. Wewnątrz bardzo czysto. Duży i ładny bar i zadbane kręgle. Bardzo fajny klimat i obsługa. Naprawdę polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
2  Dziękujemy, Angelika M
Zrecenzowano: 12 listopada 2017

Polecam dla rodzin z dziećmi, można pograć w kręgle całą rodziną a dzieci dodatkowo mogą pobawić się grając na xbox.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
5  Dziękujemy, elwira621