“Najlepsze sałatki”
Bistro Stacja — recenzja

Bistro Stacja
Nr 6 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)
Opis: #bistrostacja #PoDrodzeZeSmakiem Bistro Stacja to miejsce z piękną panoramą Karkonoszy, ale przede wszystkim z wyjątkową kuchnią i świetną atmosferą. Restauracja znajduje się na stacji BP, przy głównej drodze łączącej Jelenią Górę i Karpacz. Menu dla Bistro Stacji opracował wybitny szef kuchni - Marek Widomski. W karcie dań znajdują się potrawy tradycyjne i nowoczesne. Młodzi, kreatywni kucharze Bistro Stacji nie ograniczają się jednak menu i przygotowują własne kompozycje smakowe, których rezultaty można posmakować na talerzu. Ciepłe wnętrze restauracji ociepla zieleń oraz nowoczesne elementy dekoracji. Domową atmosferę w naszej restauracji można poczuć dodatkowo dzięki urządzonemu z myślą o dzieciach "Pokojowi Malucha". Tu Maluchy i Starszaki mogą się wyszaleć, malować kredą po ścianie, obejrzeć bajkę, zagrać na konsoli Xbox czy nawet zregenerować swoje siły podczas drzemki. To miejsce pozwala uniknąć najmłodszym smakoszom nudy podczas oczekiwania na zamówienie. Rodzicom z kolei pozwoli na chwilę relaksu. Zapraszamy serdecznie do Bistro Stacji :) P.S. Oferujemy dowóz!

W tym miejscu zjadłam najlepsza sałatkę z krewetkami jakakolwiek jadłam w Jeleniej Gorze i okolicy. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, karolinap707

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

2 różne pizze, pierś z kurczaka i krem z pomidorów... jak to wszystko zobaczyliśmy na stole to przekonany byłem, że nie ogarniemy... ale wszystko zniknęło - i to jest najlepsza recenzja! Polecam

Dziękujemy, 682jacekg
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra. Duży plus za bawialnie dla dzieci, które podczas krótkiego i tak oczekiwania miały zajęcie.
Troszkę więcej uśmiechu dla ekipy kelnerskiej to będzie 5/5 :) Pozdrawiam.

Dziękujemy, Dominik K
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja nie ma złej pozycji w menu, wszystko co się zamówi smakuje rewelacyjnie. Dodatkowo super wystrój wnętrza.

Dziękujemy, Kkdk118
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawne, całkiem niezłe ale nic ponadto - ceny sugerowały większy poziom usług i coś ponad najedzenie się...

Dziękujemy, emenemsy_jg

Bistro Stacja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Stacja? Podziel się wrażeniami!