“Dobry Kebab ”
Fresh Kebab — recenzja

Fresh Kebab
Nr 40 wśród 107 Restauracje (Jelenia Góra)

Dobry Kebab nie jest zły świeże warzywa dobre mięso oraz obsługa to chyba sukces każdej restauracji i fast foodu w tym przypadku tak jest

Dziękujemy, 626mariuszm

Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny będąc w Jeleniej Górze staram się odwiedzić to miejsce, i z roku na rok co raz lepiej lokal po remoncie z większą ilością miejsca na konsumpcję pysznych dań z kebabem związanych i nie tylko od roku pod względem jedzenia, nic się nie zmieniło dalej pysznie i do SYTA, obsługa pomocna i uśmiechnięta kolejny plusik to że można napić się czeskiego piwka.... No cóż oby do następnej wizyty.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, pawe_m6
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i przemili właściciele. Po remoncie zjawiskowo i dużo więcej miejsca. Polecam gorąco.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, soundloverspl
Zrecenzowano 6 czerwca 2018

Mięso wysokiej jakości, świeże warzywa i bardzo dobra obsługa. Nic dodać nic ująć, polecam każdemu głodnemu.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Natan K
Zrecenzowano 8 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry kebab z dużą ilością świeżych warzyw, i te sosy na jogurcie, nic więcej nie trzeba, przytulny mały lokal z bardzo miłą i pomocną obsługą. Polecam wszystkim którzy za bardzo nie mają czasu na dłuuugie czekanie w restauracjach, i chcą się tak naprawdę najeść do syta polecam w 100%

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, pawe_m6

Fresh Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Fresh Kebab? Podziel się wrażeniami!