“Wyśmienite jedzenie ”

Pizzeria Dalmacija u Zlatka
Nr 32 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z całą pewnością można polecić te miejsce jako jedną z najlepszych restauracji w Jeleniej Górze. Po pierwsze jest pysznie. Nie ważne czy jest to pizza, makarony czy potrawy kuchni chorwackiej. Wszystko bardzo smaczne i dobrze doprawione. Po drugie porcje tam serwowane są ogromne. Porcja makaronu ma ok 700 dag. Jest to na tyle dużo że dorosły mężczyzna spokojnie się najada a panie z tego co widziałam(nie tylko ja) raczej nie dadzą rady całości skonsumować. Podobnie jest z daniami chorwackimi. Pizza jest jak pizza z tą różnicą że jest na grubym cieście ale na życzenie może być cienkie i jest naprawdę duży wybór. I po trzecie ceny za potrawy nie zabijają. Normalne uczciwe ceny za duże porcje smacznego jedzenia. Z przyjemnością będziemy tam wracać i mam nadzieję że będą trzymać wysoki poziom.

Dziękujemy, 652katarzynad

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

W takim miejscu nie spodziewałem się południowych klimatów. Pyszne jedzenie, ogromne porcje w dobrej cenie. Miła obsługa. Owsze czeka się długo, ale warto, bo jest świeże. Zdecydowanie polecam! Puno vam hvala!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Skierniewice66
Zrecenzowano 20 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zależy od dnia, ale generalnie, poza wyjątkami, smacznie. Strudla bośniacka i wszystkie pizze na plus, zawitam jeszcze nie raz.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, damianp496
Zrecenzowano 30 września 2017

Niezła kuchnia śródziemnomorska, bardzo smaczna. Ceny niskie, pizza bardzo smaczna. Właściciele dbają o gości. Polecam !!!!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Jolanta K
Zrecenzowano 12 września 2017

Byłam tam wraz ze znajomymi wiosną. Pizza taka sobie. Jakość składników słaba. Dań chorwackich, które są w karcie nie było. Obsługa miła. Jednak w lokalu jest mało miejsca. Pizza spora. Ceny niskie. Jednak nic powalającego.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Agnieszka K

Pizzeria Dalmacija u Zlatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Dalmacija u Zlatka? Podziel się wrażeniami!