“Miło, smacznie i z pomysłem.”
American Burger — recenzja

American Burger
Nr 8 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obsługa bez zarzutu, w menu bylo wszystko co chcielismy zamowić. Duże porcje i smaczne. Fajny wystroj.

Dziękujemy, Kilometry P

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko tak jak powinno być. Przemiła obsługa, nie za długi czad oczekiwania na posiłek. Bardzo czysto. Toaleta jak w domu, nie chce się wychodzić. Pachnie, płoną świeczki. Jedzenie bdb. Frytki genialne. Burger idealny. Mały z frytkami jest w sam raz. Duży przeraża samym wyglądem. Generalnie mistrzostwo. Na pewno wrócę :)

Dziękujemy, Rafal_Szoszew
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W związku z tym że restauracja cieszy się niesłychaną reputacja czas na parę gorzkich słów

1. Byłem tydzień temu w restauracji i zanim Pani z obsługi postanowiła mnie obsłużyć przeglądałem menu na fb po czym dostałem kartkę tą co zwykle i zauważyłem znowu podwyżkę cen szok to już kolejna w tym roku

Spytałem się obsługi do których cen mam się ustosunkować powiedziano mi ze jak najbardziej tych z kartki nie protestowałem zamówiłem i zjadłem

2 jedzenie smaczne jak zawsze porcje zaś mniejsze i tak bez końca ceny w górę ilość w dół

Sytuacja widzę ze się powtarza ale rośnie już konkurencja oby jak najszybciej monopoliści na rynku robią z klientem co chcą

2  Dziękujemy, 250marcinj
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy przypadkiem z mężem będąc na stacji Cirkle K i nie żałujemy! Pani obsługująca baardzo miła, jedzenie pierwsza klasa. Palce lizać! Gdybyśmy tylko bliżej mieszkali bylibyśmy na pewno stałymi gośćmi. Burger Bazyliowe Love mniam!

Dziękujemy, agnieszkalenartowska
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne burgery z wysokiej jakości bułkami i mięsem wołowym.
Porcje dla dorosłych i dla dzieci w cenach odpowiadających wielkości i jakości burgera.
Polecam

Dziękujemy, MarcinSzklarska

American Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w American Burger? Podziel się wrażeniami!