“Palce lizać ”

Restauracja Izba Rybacka
Nr 27 wśród 107 Restauracje (Jelenia Góra)
Opis: Nasza Restauracja to miejsce, które powstało Z PASJI DO RYB. Istniejemy od 16 października 2015 r. Naszym priorytetem jest pełne usatysfakcjonowanie naszego Klienta, dlatego przykładamy ogromną wagę do zagwarantowania mu najwyższej jakości serwowanych dań. Macie więc Państwo pewność, że zjecie WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE (NIE MROŻONE!!!) RYBY Z BAŁTYKU ORAZ INNYCH MÓRZ. Dlatego też, w zależności od dostępności Ryb, pierwsza strona Naszego Menu często ulega zmianie. Pomimo tak krótkiego okresu funkcjonowania, dzięki ogromnemu zaangażowaniu, doświadczeniu i pasji naszej załogi, Restauracja cieszy się coraz większym uznaniem naszych wspaniałych Gości. W każdą sobotę WĘDZIMY RYBY. Istnieje możliwość zamówienia surowej ryby z Morza Bałtyckiego. Organizujemy spotkania o różnorodnym charakterze: imprezy rodzinne i okolicznościowe: wesela, chrzciny, komunie, jubileusze imprezy firmowe, itd. Polecamy pieczone prosię na specjalne zamówienie!
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję odwiedzić tą restaurację podczas Festiwalu ryb i owoców morza. Bardzo miła i wesoła atmosfera. Jedzenie.... Myyyy bajka :) nie wytrzymalismy do końca festiwalu bo brzuchy nam pękały. Naprawdę warto odwiedzić.

Dziękujemy, kamilaw633

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Zamówiłem dwa dania: 1 Zupa z kalmarów- młody chłopak powiedział że to takie flaczki. Dostałem miseczkę zupę z warzywami, kalmarów nie widziałem. 2 danie to ośmiornica z warzywami i kartofelkami. W rzeczywistości pan mi przyniósl na patelni warzywa a dokładnie całą cukinie z kilkoma pomidorkami i ziemniaczkami a ośmiornica to dodatek. Za całość z piwem 0% ponad 80 zł. To żart i czyste złodziejstwo.

Dziękujemy, kolarz1
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Dostałam pierogi z usmażoną muchą. Zwróciłam danie do wymiany. Pan z uśmiechem stwierdził, że zdarza się... Zero przepraszam, rachunek 100%, słabo. Na pewno nie wrócę.

1  Dziękujemy, AniaWep
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne owoce morza i ryby w ilości, że wychodzi się z pełnym brzuchem.
Wysokiej jakości produkty wykorzystywane do przygotowania dań, apetycznie podane, a to wszystko w rozsądnej cenie.
Polecam.

1  Dziękujemy, MarcinSzklarska
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Bardzo ładne miejsce, obsługa sprawna i kompetentna. Posiłki bardzo smaczne; zupa rybna świetnie przyprawiona, ostrygi smaczne, ale mikroskopijna porcja za 20 zł (niemniej jednak w karcie jest podane, że są to dwie sztuki, więc niczego większego nie oczekiwałam). Golonka olbrzymia, z porcją trzech różnych równie wielkich surówek i w towarzystwie 10 (!) pieczonych ziemniaczków, które smakowały niczym ziemniaki z ogniska. Super. Tyle, że w karcie powinna znaleźć się adnotacja, że golonka to danie dla dwóch osób. Rachunek okazał się niższy niż się spodziewałam - 88,- . Na pewno zjem tam jeszcze nie raz. Polecam.

1  Dziękujemy, szefemir

Restauracja Izba Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Izba Rybacka? Podziel się wrażeniami!