Jelenia Góra

“Dobre i smaczne, cenowo przystępne.”
Tramp — recenzja

Tramp
Nr 28 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Opis: Znajdujemy się w turystycznej dzielnicy Jeleniej Góry- Sobieszowie u podnóża góry i zamku Chojnik, przy trasie na Karpacz. W naszej restauracji serwujemy dania kuchni polskiej,które przygotowujemy na bieżąco, gwarantując ich świeżość i wysoką jakość. Zapraszamy
Zrecenzowano 1 września 2019

Wszystko fajnie tylko jedna sprawa, na dworzu siedział sobie Pan domyślam się że jakoś związany z restauracją, palił non stop papierosy, byliśmy z dziećmi i przeszkadzało nam, poprosiłem o nie palenie, usłyszałem, że w środku się nie pali. Czar prysł ponieważ było bardzo gorąco i przyjemnie było siedzieć na dworzu, Pan się się jednak zreflektował i zadeklarował ze nie będzie palić. Myślę, że nie palenie w obrębie restauracji to już powinno być standardem.
Jedzenie natomiast było bardzo dobre.

Dziękujemy, mSewaS

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu dzisiejszym wraz z rodzinką trafiliśmy tam z wilczym apetytem zaraz po zejściu z Chojnika. Trasa w obie strony była dobrym katalizatorem abym docenić jakość oferowanego w tym barze (tak, sami o sobie piszą "bar") dań. Dwie zupki, rosół i żurek dla wybrednych córek, placki ziemniaczane ze śmietaną dla żony i dla mnie klasyk czyli schabowy z zasmażaną kapustą i ziemniakami. Całość wypadła na pięć z plusem i gdyby można było wystawić taką ocenę zrobiłbym to! Wszystko smakowało jak należy, wszyscy czuli się najedzeni! Ceny za dania nie odstające od innych restauracji ale jakość już tak, oczywiście na plus. Każdemu odwiedzajacemu Zamek Chojnik polecam zjeść tam obiad lub kolację!

Dziękujemy, 834dariuszg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BartoszP950, Kierownik, TrampOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy, bardzo nam miło.
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie dobre opinie na Trip-ie to chyba nie wybrałbym tego miejsca na rodzinny obiad.Jedzenie smaczne,domowe.Polecam

1  Dziękujemy, R1222ZRpaulinas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BartoszP950, Kierownik, TrampOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Dziękuję i zapraszam ponownie

Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, dobre jedzenie w dobrej cenie. Polecam wpaść na obiad po wizycie w zamku Chojnik lub po nartach.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Adrian M
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na pierwszy rzut oka wyglądał jak typowy przeciętny przydrożny bar, w którym można zjeść jeśli trzeba. Przyjemne wnętrze, miła obsługa, jedzenie również bardzo smaczne, smak domowy. Stosunek jakości do ceny także odpowiedni. Zdecydowanie polecam :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Patryk R

Tramp — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kaczorów, Województwo dolnośląskie

Ściegny, Województwo dolnośląskie
Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Tramp? Podziel się wrażeniami!