“Coś innego, ale...”

Raj India Restaurant - kuchnia indyjska
Zamów online
Nr 15 wśród 73 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

W czasie pierwszej wizyty byłam zachwycona, teraz jedzenie jest gorsze niż rok temu, mam wrażenie nie dbają o czystość, wnętrze odstrasza. Po wizycie w toalecie wiem, że już nic tam nie przełknę. Szkoda

Dziękujemy, O5838QEbarbarap

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Najlepsza tikka masala jaką w życiu jadłam. Wszystko świeże i dobrze przyprawione. Obsługa miła i czas oczekiwania krótki. Cena potraw i porcje w punkt. Polecam opcje wegetariańskie. Szkoda, że w Gorzowie byłam tylko przejazdem.

Dziękujemy, Paulina W
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jako wegetarianka miałam spory wybór potraw. Paru rzeczy w karcie, nie było, ale nie uważam tego za minus. Po prostu zabrakło produktu, skończył się świeży i już. Pyszne Vega baji czyli smażone warzywa w mące z soczewicy. Polecam. Do tego chlebki naan, pyszna tikka masala czy curry. Ceny przyzwoite. Miła obsługa.

Dziękujemy, polscotia
Zrecenzowano 20 marca 2019

Warto zajrzeć jeśli szuka się czegoś innego niż pizza czy kebeb. Jedzenie całkiem smaczne, duży wybór. Nawet osoby niejedzące mięsa znajdą tam coś dla siebie.
Wystrój może nie powala na kolana, ale nie o niego tutaj chodzi. ;) Łazienka mocno słaba.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, TravelAnQa_pl
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Restauracja jeśli chodzi o wystrój-typowo indyjska, dość skromnie i chłodno w lokalu. Jedzenie przepyszne, bardzo dobrze doprawione, ostre jak przystało na indyjskie. Obsługa bardzo miła ,nie mówiąca za dobrze po polsku ale można się dogadać. Możliwość dowozu do domu. Dla jedzenia warto odwiedzić lokal. Ja tam często wracam.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, awa777

Raj India Restaurant - kuchnia indyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Raj India Restaurant - kuchnia indyjska? Podziel się wrażeniami!