“Warto zawitać”
Łubu Dubu — recenzja

Łubu Dubu
Nr 27 wśród 73 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Opis: Gdy już zaspokojone zostaną potrzeby pierwszego rzędu, czas na pierwszorzędną porcję kultury. Podnosi się cukier we krwi i wzrok z nad talerzy. Teraz pora na ucztę dla ducha. Głód obrazu zaspokoją aktualne wystawy fotografii,obrazów czy kolaży lokalnych artystów. Zapraszamy do degustacji naszych nowych potraw kuchni fusion!
Zrecenzowano 6 września 2019

Ku zaskoczeniu niezła knajpka. Specjalizują się w kuchni arabskiej, jak zapewniał kelner, ale w menu znajdziecie też i greckie jak i włoskie dania. Zgodnie z rekomendacją zamówiliśmy coś wschodniego: Falafel oraz Baba Ghanoush Bżaż. Michy zup toskańskiej i meksykańskiej też oceniamy dobrze. Miła, choć nie do końca kompetentna obsługa, ale uczą się wszyscy.

Dziękujemy, Piotr W

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Wspaniałe miejsce na spotkanie z rodziną oraz znajomymi. Pyszne jedzenie, różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście polecam Falafel, szorbat adas i manakish. Dania smaczne i obfite już nie miałem siły na deser . Obsługa bardzo miła i pomocna. Serdecznie polecam w Gorzowie.

Dziękujemy, Smak_try
Zrecenzowano 8 maja 2019

Niestety po raz kolejny zawiodłam się na jedzeniu zamówionym na dowóz z Łubu dubu. Tym razem był to falafel, kuleczki były twarde z bardzo dużą ilością panierki. Kotleciki bardzo niesmaczne, jakby z poprzedniego dnia i jeszcze raz wrzucone na tłuszcz. Gdybym była na miejscu oczywiście zwróciłabym to danie, niestety było na dowóz. Uważajcie jakie dania na dowóz zamawiacie z tej restauracji, najmniej ryzykowne są chyba pizze. A ten niesmaczny, wątpliwej świeżości falafel kosztowała 25 zł.

Dziękujemy, ekv1608
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lubu d, Kierownik, Łubu DubuOdpowiedź udzielona 10 maja 2019

Dzień dobry,
każda opinia Gości jest dla nas ważna, każdą także analizujemy dokładnie, zatem bardzo prosimy o podanie daty sytuacji i kontakt z nami: biuro.firmy.lubudubu@gmail.com
Postaramy się wyjaśnić sprawę.
Jeśli chodzi o falafele - one nie mają panierki, jest to sama cieciorka.
Dziękujemy za feedback!

Zrecenzowano 20 marca 2019

Niestety, po raz kolejny miejsce mnie do siebie zniechęciło.
Jestem weganką, zamówiłam: FALAFEL ZAWIJANY (kotleciki z cieciorki w arabskim chlebie z warzywami i sosem tahin) - tak opisane jest to w karcie. OK, nie była to pozycja w dziale "wegańskim", ale cóż miałoby być w wybranym przeze mnie daniu nie wegańskiego?
Okazało się, że falafel był utopiony w sosie czosnkowym na bazie jogurtu i/lub majonezu. Pasty tahini nie uświadczyłam. A arabski chleb to po prostu placek (tortilla).
Po wyjaśnieniu sprawy okazało się, że dane mogą mi wymienić na takie gdzie zamiast sosu będzie humus. (Gdzie w takim razie oferowana w karcie pasta tahini??) Zrezygnowałam ponieważ musiałabym czekać kolejne 15 minut. Obsługa jednak zachowała się bardzo miło i uprzejmie.

Kolejną jak dla mnie niedopuszczalną rzeczą jest fakt, iż dania nie są podawane w jednym czasie. Gdy jedna osoba już kończy swoje danie, druga dopiero je otrzymuje.

Wszystkie ceny mają końcówkę -,90 zł.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, TravelAnQa_pl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lubu d, Kierownik, Łubu DubuOdpowiedź udzielona 21 marca 2019

Dzień dobry,
dziękujemy za opinię, każda jest dla nas niezmiernie ważna. Bardzo dbamy o naszych wegańskich i wegetariańskich Gości, co widać w menu :)
Dania wegańskie oznaczone są w karcie specjalnym znaczkiem, jak również jest tam osobna zakładka: ,,DANIA WEGAŃSKIE". Wszystkie pozostałe dania w karcie nie są daniami wegańskimi, prosimy Gości, aby zwracali na to uwagę.
Nasza obsługa z pewnością chętnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z daną potrawą, gdyż nie jesteśmy w stanie fizycznie zmieścić wszystkich składników w opisie menu na 1 stronie. :)
Tak jak Pani zasugerowała - obsługa jest sympatyczna, więc z pewnością chętnie pomogą w kolejnych wyborach. Życzymy pozytywnego dnia! Pozdrawiamy, Zespół Łubu Dubu

Zrecenzowano 22 lutego 2019

Nie dosyć, że nikt nie podchodzi by obsłużyć, mimo że siedzieliśmy na przeciwko kelnerów i nas widzieli (no chyba, że przyjadą goście wypasionym samochodem to lecą od razu) to jeszcze jedzenie zepsute! Celowo zasłonięto zepsute warzywa i wciśnięto to nam.
Odradzam każdemu, chyba że lubicie płacić niemiłej obsłudze za zepsute jedzenie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Paulina R

Łubu Dubu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Łubu Dubu? Podziel się wrażeniami!