“Przyjemne miejsce”
Kawiarnia Maska — recenzja

Kawiarnia Maska
Nr 18 wśród 73 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Opis: Kawiarnia Maska Gorzów Wlkp.Oferujemy produkty: bezglutenowe, bezlaktozowe, Bezcukrowe, Bez sztucznych dodatków. Zapraszamy m.in na: Specjalnie wypalaną Kawę, Chińskie herbaty, Soki i napoje owocowe, Torty i Tarty, Ciasta, Ciasteczka, Puddingi, Babeczki, Świeże kanapki bezglutenowe. Oferujemy również zdobione Torty okolicznościowe na zamówienie.

Bardzo przyjemna kawiarnia, ładne wnętrze, miła obsługa, dobra kawa, smaczne ciasta, fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi, polecam

Dziękujemy, 852kacperp

Zrecenzowano 8 maja 2018

Jedyna w swoim rodzaju kawiarnia w mieście. Przyjemna rodzinna atmosfera i wszystkie produkty oparte o naturalne składniki. Bardzo, ale to bardzo smaczne jedzenie warte polecenia. Idealne miejsce na szybką kawę i ciastko :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Wojciech A
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Od jakiegoś czasu (zachęcona pozytywnymi opiniami) planowałam odwiedzić to miejsce, w końcu dotarłam i mam mieszane uczucia. Fajnie, że jest to opcja zdrowszego deseru, ale niestety smak mnie nie powalił, porcje dosyć małe, a ceny wysokie. Niby fajny wybór napojów, ale część była niedostępna, część jest przygotowywana tylko przez szefową, której akurat nie było. Swją drogą obsługa średnio uprzejma. Myslę, że z ciekawości można zajść, ale ja chyba kolejną wizytę sobie odpuszczę.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano 24 lipca 2017

Duzy wybor i wszystkoi smaczne, kawa ok, ciasta dobre. Kanapeczki tez sa bardzo dobre :) Jest w czym wybierac i chyba jedyna taka kawiarnia ktora ma szeroki wybor bezglutenowych i bezlaktozowych produktow.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Marfiusz
Zrecenzowano 12 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze i najważniejsze: pudding Chia wymiata!!!!

Świetna obsługa (szczególnie wytatuowana pani) wszytsko super ekstra. Mega dobra myzyka lecąca w tle. No i wszytsko super. Dobra miejscówka. A ludzie którzy nie polecają tego miejsca to biedaki bo jednak ceny nie najniższe. Ale warto Xd

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, darka_koparka

Kawiarnia Maska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Maska? Podziel się wrażeniami!