“Godna polecenia”
Restauracja Pasja — recenzja

Restauracja Pasja
Nr 1 wśród 73 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nam smakowało, sałatka z kaczką - rewelacja, makaron z polędwiczkami - doskonały. Ładnie urządzony, przytulny lokal i miła obsługa. Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, 418natas

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Fatalna obsługa, lokal do połowy pełny a kelnerka zamiast zaprosić to niemiłym tonem mówi: z góry informuje ze czas oczekiwania ponad godzinę... odechciewa się wszystkiego. Wyszłam

1  Dziękujemy, Dominika E
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

przesada te ceny. Byłam raz nie wrate tych pieniędzy. Zdecydowanie a drogo i wcale nie takie smaczne.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, malgosiak03
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Restauracja z bogatym portfelem smaków,z uprzejmą i miłą obsługą. Idealne miejsce do spotkań w większej grupie osób.restauracja w której można zamówić dania spoza karty np.pieczonego w całości indyka, warto spróbować także tatara

2  Dziękujemy, DariuszGorzowWlkp
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Kilkakrotnie korzystałam z cateringu oferowanego przez restaurację na firmowe konferencje i spotkania. Z czystym sumieniem mogę polecić restaurację, dania smaczne, zawsze satysfakcjonowały i cieszyły się uznaniem gości na spotkaniach, zawsze dostateczna ilość przywiezionego jedzenia. Wszystko przygotowane w atrakcyjny dla oka sposób. Poza tym miły kontakt z obsługą restauracji i profesjonalna obsługa. Polecam.

Dziękujemy, ekv1608

Restauracja Pasja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja Pasja? Podziel się wrażeniami!