Gorzów Wlkp.

“Słabo”
O.K. Pizzeria — recenzja

O.K. Pizzeria
Nr 22 wśród 74 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Zamówiłem 2 Capriciose, które miały ser niczym hubba bubba. Takiej gumy dawno nie jadłem. Pizza bez smaku - mdła. Sosy serwowane w czarnych pojemnikach wręcz ohydne - czosnkowy, jak mydło, a meksykanski, niczym ketchup łagodny. Jeszcze nie skończyłem jeść, a kelnerka zaczęła mi sprzątać koło nosa. Mogła zająć się podłogą, na której było nie mniej pizzy, niż u mnie na talerzu. Odradzam szczerze.

Dziękujemy, Paw3los

Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Dyskryminacja klientów i nie przychylne uwagi przez telefon tylko dlatego ze numer telefonu nie jest polski, totalna porażka. Nie polecam, omijać z daleka.

1  Dziękujemy, Angelaxxxxxxx
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na obiad to tylko tam, trzeba tylko się liczyć że może nie być miejsca czasem. Mega pizza i obiady jak w domu ceny też na każdą kieszeń. Pozdrawiam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, lolop257
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Dość fajne miejsce chociaż kiepsko usytuowane bo przy stacji benzynowej...No i na zamówione danie czeka się 40 minut...Jedzenie dobre:):)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Maria Ł
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to nasz staly lokal do zywienia sie w Gorzowie. Chodzimy regularnie, mysle ze ponad 100 wizyt zaliczonych. Uczucia mam mieszane, bo czasem zdarzy sie mala wtopka. Zazwyczaj chodzimy do lokalu na Moscickiego.

Na poczatek pizza:
Generalnie bardzo dobra, styl amerykanski nie wloski, tak jak lubie. Niestety smak pizzy jest rozny w zaleznosci od osoby robiacej pizze, albo wysmienita, albo przecietna.

Makaron:
Probowalem wszystkich, moj faworyt to lasagna oraz tagliatelle z boczkiem i grzybami. Tutaj tez w zaleznosci od dnia, makaron czasem z bardzo mala iloscia sosu i sos bez smaku chociaz przez wiekszosc czasu jest bardzo dobry.

Dania:
Poprawne, bez wodotryskow. Tylko pieczone ziemniaczki to mrozone polksiezyce z marketu, a moze byc duzo lepiej !!

Obsluga:
Ostatnio przestala zauwazac ludzi - zwlaszcza nowe kelnerki. W lokalu i latwiej podejsc do lady i zamowic niz czekac w nieskonczonosc, co troche nie pasuje do calosci. Nie mam nic do zamawiania przy ladzie, tylko powiescie menu nad lada, zrezygnujcie z kart i nie bedzie niejasnosci.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Przemek K

O.K. Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w O.K. Pizzeria? Podziel się wrażeniami!