Wraz z mężem byliśmy w Pałacyku przez tydzień, wypoczęliśmy i zregenerowaliśmy siły przed powrotem do pracy. Widok z pokoju był piękny i zachęcał do spacerów z samego rana. Obsługa miła, dobre jedzenie i pyszne lokalne piwko. Polecamy

Dziękujemy, Sonia J

Ładne i urokliwe miejsce na wypoczynek. Fani długich spacerów z pewnością docenią to miejsce. Pałacyk jest ładny, piękne wnętrza, pokoje dość duże i schludne. Obsługa miła, pomogła nam z naładowaniem akumulatora od samochodu. Polecamy

Dziękujemy, Artur L

Jestem fanką klimatu retro i zdecydowanie czułam się w Pałacyku jak w domu. Bardzo mi się podobało, zarówno pokoje jak i obsługa na najwyższym poziomie. Dodatkiem jest śiwetny krajobraz za oknem i atrakcyjna dla aktywnych osób lokalizacja. Fajne miejsce.

Dziękujemy, Gosia K

Bardzo pozytywne odczucia towarzyszą nam po powrocie z urlopu który spędzaliśmy w Pałacyku Łąkomin. Na duży plus zasługuje lokalizacja w bardzo ładnej okolicy, idealnej na spacery. Cały wystrój Pałacyku nadaje mu kameralny retro charakter. Polecamy i jeszcze wrócimy

Dziękujemy, Tobiasz S

Polecam, piękna okolica, ładny pałacyk w starodawnym stylu, obsługa bardzo symaptyczna. Warto podkreślić że mają tez lokalne piwo z własnego browaru, warto spróbować bo smakuje bardzo dobrze. Jestemy zadowoleni, bylismy tydzień i bardzo wypoczęliśmy.

Dziękujemy, Tomek P