Ładne i urokliwe miejsce na wypoczynek. Fani długich spacerów z pewnością docenią to miejsce. Pałacyk jest ładny, piękne wnętrza, pokoje dość duże i schludne. Obsługa miła, pomogła nam z naładowaniem akumulatora od samochodu. Polecamy

Dziękujemy, Artur L

Jestem fanką klimatu retro i zdecydowanie czułam się w Pałacyku jak w domu. Bardzo mi się podobało, zarówno pokoje jak i obsługa na najwyższym poziomie. Dodatkiem jest śiwetny krajobraz za oknem i atrakcyjna dla aktywnych osób lokalizacja. Fajne miejsce.

Dziękujemy, Gosia K

Bardzo pozytywne odczucia towarzyszą nam po powrocie z urlopu który spędzaliśmy w Pałacyku Łąkomin. Na duży plus zasługuje lokalizacja w bardzo ładnej okolicy, idealnej na spacery. Cały wystrój Pałacyku nadaje mu kameralny retro charakter. Polecamy i jeszcze wrócimy

Dziękujemy, Tobiasz S

Polecam, piękna okolica, ładny pałacyk w starodawnym stylu, obsługa bardzo symaptyczna. Warto podkreślić że mają tez lokalne piwo z własnego browaru, warto spróbować bo smakuje bardzo dobrze. Jestemy zadowoleni, bylismy tydzień i bardzo wypoczęliśmy.

Dziękujemy, Tomek P
Zrecenzowano: 11 września 2019

Zastanawiam się jakim prawem ten obiekt nazywa się Hotel w Pałacyku Spa. To co zastaliśmy kompletnie nie odzwierciedla zdjęć wystawionych na stronie internetowej Pokoje stare, zaniedbane, brudne zniszczone meble, wykręcone żarówki, albo całkowity brak lamp.Posciel pognieciona, prześcieradło krótkie nie zakrywajace brudnego materaca. Ręczniki kiedyś pewnie były białe teraz niestety w różnych odcieniach szarości. W łazience zapchane odpływy,brudna z rdzą ubikacja powodująca nieprzyjemny zapach. A do tego bardzo nieprzyjemni właściciele. Nie NOCUJCIE W TYM OBIEKCIE. Jedynie do polecenia kuchnia, bardzo smaczne jedzenie i obsługa, 2 kelnerki sprawnie obsłużyly całe wesele,za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy, Ewa B