Jestem fanką klimatu retro i zdecydowanie czułam się w Pałacyku jak w domu. Bardzo mi się podobało, zarówno pokoje jak i obsługa na najwyższym poziomie. Dodatkiem jest śiwetny krajobraz za oknem i atrakcyjna dla aktywnych osób lokalizacja. Fajne miejsce.

Dziękujemy, Gosia K

Bardzo pozytywne odczucia towarzyszą nam po powrocie z urlopu który spędzaliśmy w Pałacyku Łąkomin. Na duży plus zasługuje lokalizacja w bardzo ładnej okolicy, idealnej na spacery. Cały wystrój Pałacyku nadaje mu kameralny retro charakter. Polecamy i jeszcze wrócimy

Dziękujemy, Tobiasz S

Polecam, piękna okolica, ładny pałacyk w starodawnym stylu, obsługa bardzo symaptyczna. Warto podkreślić że mają tez lokalne piwo z własnego browaru, warto spróbować bo smakuje bardzo dobrze. Jestemy zadowoleni, bylismy tydzień i bardzo wypoczęliśmy.

Dziękujemy, Tomek P

Zastanawiam się jakim prawem ten obiekt nazywa się Hotel w Pałacyku Spa. To co zastaliśmy kompletnie nie odzwierciedla zdjęć wystawionych na stronie internetowej Pokoje stare, zaniedbane, brudne zniszczone meble, wykręcone żarówki, albo całkowity brak lamp.Posciel pognieciona, prześcieradło krótkie nie zakrywajace brudnego materaca. Ręczniki kiedyś pewnie były białe teraz niestety w różnych odcieniach szarości. W łazience zapchane odpływy,brudna z rdzą ubikacja powodująca nieprzyjemny zapach. A do tego bardzo nieprzyjemni właściciele. Nie NOCUJCIE W TYM OBIEKCIE. Jedynie do polecenia kuchnia, bardzo smaczne jedzenie i obsługa, 2 kelnerki sprawnie obsłużyly całe wesele,za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy, Ewa B

Bylismy zaproszeni na wesele. Samo wesele bylo super. Muzyka wysmienita jedzenie dobre.Ale to wszystko.Najpierw nocowalismy w mlynie.To bylo straszne.Takiej strasznej toalety jeszcze nigdzie nie spotkalam. W pokoju zamiast lozka same wersalki i posciel poskladana w kostke. Mysle ze ta posciel 30 albo 40 lat miala. Przescieradlo bylo przetarte i mialo dziuy. Ale jak nam powiedzieli ze jeszcze 6 osob dodatkowo bedzie w tym pomnieszczeniu spalo to zrezygnowaliysmy. Nocowlismy w Gorzowie. Pani wlascicielka nie chciala nam oddac pieniedzy a zaplCilismy z gory i to nie malo bo 3 x 95zl.czyli 385 zl. Nastepnego dnia nocowlismy w PALACYKU. Troche lepiej ale nikomu nie polecam. Posciel co prawda biala ale drapie.lazienka w fatalnym stanie i wszedzie ciemno.A tak zwana dostawka na ktorej moj maz spal byla w takim stanie ze maz rano 6 sprezyn z materaca w plecach czul. Atmosfera przytlaczajaca poniewaz nawet na korytarzu i schodach ciemno,bo chyba oszczedzaja prad. Papieru toaletowego za malo. Ostatni noc bylismy bez papieru. Materace podarte. No i zapomnialam ze wieczor przed weselem byl gril ktory kosztowal 60zl. od osoby. Po godz.skonczylo sie jedzenie a jak zapytalismy to sie okazalo ze to juz wszystko. Niektorzy goscie nie zdazyli nic zjesc. Ja jestem pewna ze w duzo lepszej restauracji mozna duzo lepsze jedzenie za 60zl. zjesc. Totalna katastrofa. Powinni ten przybytek zamknac. Ostrzegam wszystkich ludzi ktorym nie jest obojetne w jakich warunkach nocuja z daleka od PALACYKU.

Dziękujemy, Ari A