Zrecenzowano: 11 września 2019

Bylismy zaproszeni na wesele. Samo wesele bylo super. Muzyka wysmienita jedzenie dobre.Ale to wszystko.Najpierw nocowalismy w mlynie.To bylo straszne.Takiej strasznej toalety jeszcze nigdzie nie spotkalam. W pokoju zamiast lozka same wersalki i posciel poskladana w kostke. Mysle ze ta posciel 30 albo 40 lat miala. Przescieradlo bylo przetarte i mialo dziuy. Ale jak nam powiedzieli ze jeszcze 6 osob dodatkowo bedzie w tym pomnieszczeniu spalo to zrezygnowaliysmy. Nocowlismy w Gorzowie. Pani wlascicielka nie chciala nam oddac pieniedzy a zaplCilismy z gory i to nie malo bo 3 x 95zl.czyli 385 zl. Nastepnego dnia nocowlismy w PALACYKU. Troche lepiej ale nikomu nie polecam. Posciel co prawda biala ale drapie.lazienka w fatalnym stanie i wszedzie ciemno.A tak zwana dostawka na ktorej moj maz spal byla w takim stanie ze maz rano 6 sprezyn z materaca w plecach czul. Atmosfera przytlaczajaca poniewaz nawet na korytarzu i schodach ciemno,bo chyba oszczedzaja prad. Papieru toaletowego za malo. Ostatni noc bylismy bez papieru. Materace podarte. No i zapomnialam ze wieczor przed weselem byl gril ktory kosztowal 60zl. od osoby. Po godz.skonczylo sie jedzenie a jak zapytalismy to sie okazalo ze to juz wszystko. Niektorzy goscie nie zdazyli nic zjesc. Ja jestem pewna ze w duzo lepszej restauracji mozna duzo lepsze jedzenie za 60zl. zjesc. Totalna katastrofa. Powinni ten przybytek zamknac. Ostrzegam wszystkich ludzi ktorym nie jest obojetne w jakich warunkach nocuja z daleka od PALACYKU.

Dziękujemy, Ari A
Zrecenzowano: 9 września 2019

Zostalismy zaproszeni do tego przybytku jako goście weselni i mielismy nieprzyjemnosc nocowac w budynku SPA.
Dziwne bylo już to, że klucz do pokoju otrzynalismy dopiero po uiszczeniu oplaty w kwocie 190zl/2os./doba
Warunki w pokoju koszmarne. Brak slow by opisac to co zastalismy.
Łóżka, a raczej stare kanapy, śmierdząca pościel, toaleta zarosnieta żółtym kamieniem, armatura.. Brak słów by opisac to wszystko.
Czesc gosci po zapozbaniu się z warunkami zdecydowala się wrocic do domu (do Berlina) jednak zwrotu otdzymali tylko 130zl.
W naszym pokoju nocowaly jeszcze 3 inne pary (kazda para 190zl za noc!!)
Nie można się bylo doprosic o takie rzeczy jak np. serwetki czy papier toaletowy. Papier byl przeswitujacy w zwiazku z tym konieczne bylo użycie wiekszej ilosci, ale gdy się skonczyl musielimy kombinować dalej sami, bo dokladki nie bylo. 1 rolka na pokoj i ani pół listka więcej.
Najgorsze jest chyba jednak to, że wesele było międzynarodowe. Byli goscie z Niemiec, Turcji, Slowacji, Szwajcarii i nie rozwawiali oni o pieknej ceremonii zaślubin, pysznym polskim jedzeniu, czy super imprezie tylko o warunkach jak koszmaru.
Bo jak się okazalo wlasciciel obiektu zapoznal Panstwa Mlodych tylko z warunkami panujacymi w palacyku.
Dla mnie to oszustwo, tak perfidnie oklamywac ludzi.
Nie polecam.
Najlepiej omijac szerokim łukiem

Dziękujemy, Dzasta144
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Warto odwiedzić,wypoczynek wspaniały cisza i spokój długie spacery po lesie.Wnukowie zadowoleni,posiłki bardzo dobre i smaczne. Naprawdę można wypocząć .Minus to droga dojazdowa zwłaszcza zjazd z trasy .

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo cicho
Dziękujemy, Zygmunt G
Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w kwietniu w weekend i nie żałujemy. Cena atrakcyjna. Jesteśmy zadowoleni szczególnie z jedzenia i przytulnego SPA. Pałacyk jest dość malowniczo położony w lesie. Chyba jedynym małym minysem jest droga dojazdowa przez las, ale to tylko 1,5 km.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, marekaab77
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną w tym roku na świętach. Jedzenie pyszne i obfite, szczególnie śniadania. Obiekt malowniczo położony w lesie. Pokoje czyste i wygodne. Pewnie przy najbliższej okazji znowu odwiedzimy to miejsce.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, AnnaMak77