Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w kwietniu w weekend i nie żałujemy. Cena atrakcyjna. Jesteśmy zadowoleni szczególnie z jedzenia i przytulnego SPA. Pałacyk jest dość malowniczo położony w lesie. Chyba jedynym małym minysem jest droga dojazdowa przez las, ale to tylko 1,5 km.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, marekaab77
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną w tym roku na świętach. Jedzenie pyszne i obfite, szczególnie śniadania. Obiekt malowniczo położony w lesie. Pokoje czyste i wygodne. Pewnie przy najbliższej okazji znowu odwiedzimy to miejsce.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, AnnaMak77
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Pałacyk pięknie położony, w samym lesie, cisza, spokój...lecz to wszystko. Większość atrakcji niedostępna. Informacje w internecie, nie pokrywają się z rzeczywistością. Ośrodek brudny, włącznie z pokojami i wymagający remontu. Nie wrócimy.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, majka74
Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Jedno WIELKIE nieporozumienie,miejsce może i fajne ze względu położenie,lecz ….w skrucie.,Ośrodek nie jest w stanie jak na zdjęciach.Wykupiłem voucher na kwotę 1500 zł w prezencie urodzinowym dla żony.Dostaliśmy obiecany APARTAMENT który w żadnym stopniu nie przypominał apartamentu.Termin Walentynkowy oprócz skromnych serduszek przy stołach nie przypominał magii Walentynek,obiadokalcje,ogólnie dobre lecz,przy kosztach 180 zł za dostaliśmy omyłkową kolację a deserem były owoce ze słoika polane jakimś syropem.Jedyną rzeczą ,osobą była Pani masażystka która stanęła na wyskości zadania.Ośrodek może i fajny ale dla par które chcą spędzić czas w łóżku o ile ono się nie rozjeżdża i żeby ich nikt nie zobaczył.Za taką kwotę możemy się pławić w luksusach nad naszym Polskim morzem.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, dsaffsf
Zrecenzowano: 22 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam na wigili firmowej z noclegiem. Każdemu kto zamierza tam spać polecam sprawdzić czy będzie spał w „pałacyku „ czy w „młynie”. Nie wypowiadam się o warunkach w pałacyku , bo tam nie spałam . Ponoć są ok. Jednak w młynie było strasznie. Zimno. Pokój , który dostałyśmy z koleżanką w ogóle powinien być wyłączony z użytkowania , bo psuje opinie całemu obiektowi. Jedna rozkładana kanapa i dostawka jako pokój dwuosobowy. Nie zaczysto. Pościel stara zmechacona żółta w listki , nie biała hotelowa taka jak na zdjęciach . Do tego jeden żółty stary ręcznik , taki jakich moja babcia nawet na szmatki do podłogi nie używa. W pokoju koło łóżka był zlew . Za jednymi drzwiami prysznic a za drugimi drzwiami toaleta. Muszla zardzewiała , sprawiała wrażenie niedomytej. Woda zimna, dopiero po jakimś czasie leciała ciepła , ale tak śmierdziała gnojówką, ze nikt z całego naszego zespołu nie odważył się nawet umyć zębów w tej wodzie. Nikt nie wziął prysznica. Po przyjeździe chciałam za dopłata zamienić pokój na inny, ale pani w recepcji mówiła , ze nic nie mają. W co wątpię bo kilka osób z naszej firmy zrezygnowało z wyjazdu więc co najmniej jeden wolny pokój powinien być. Otoczenie rzeczywiście latem może być urocze. Jest staw , duży teren zielony. Sam budynek w którym mieliśmy kolację ładny , klimatyczny , świątecznie ozdobiony. Jedzenie dobre i różnorodne co ratowało sytuację. Obsługa kelnerska tez bardzo dobra. W swoim interesie właściciele powinni wyłączyć ten jeden pokój z użytkowania, zadbać o jakość wody i wymienić pościel na nową. Podkreślę , ze to moja pierwsza tak negatywna ocena, jską wystawiłam na portalu .

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa