Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Warto odwiedzić,wypoczynek wspaniały cisza i spokój długie spacery po lesie.Wnukowie zadowoleni,posiłki bardzo dobre i smaczne. Naprawdę można wypocząć .Minus to droga dojazdowa zwłaszcza zjazd z trasy .

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo cicho
Dziękujemy, Zygmunt G
Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w kwietniu w weekend i nie żałujemy. Cena atrakcyjna. Jesteśmy zadowoleni szczególnie z jedzenia i przytulnego SPA. Pałacyk jest dość malowniczo położony w lesie. Chyba jedynym małym minysem jest droga dojazdowa przez las, ale to tylko 1,5 km.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, marekaab77
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną w tym roku na świętach. Jedzenie pyszne i obfite, szczególnie śniadania. Obiekt malowniczo położony w lesie. Pokoje czyste i wygodne. Pewnie przy najbliższej okazji znowu odwiedzimy to miejsce.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, AnnaMak77
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Pałacyk pięknie położony, w samym lesie, cisza, spokój...lecz to wszystko. Większość atrakcji niedostępna. Informacje w internecie, nie pokrywają się z rzeczywistością. Ośrodek brudny, włącznie z pokojami i wymagający remontu. Nie wrócimy.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, majka74
Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Jedno WIELKIE nieporozumienie,miejsce może i fajne ze względu położenie,lecz ….w skrucie.,Ośrodek nie jest w stanie jak na zdjęciach.Wykupiłem voucher na kwotę 1500 zł w prezencie urodzinowym dla żony.Dostaliśmy obiecany APARTAMENT który w żadnym stopniu nie przypominał apartamentu.Termin Walentynkowy oprócz skromnych serduszek przy stołach nie przypominał magii Walentynek,obiadokalcje,ogólnie dobre lecz,przy kosztach 180 zł za dostaliśmy omyłkową kolację a deserem były owoce ze słoika polane jakimś syropem.Jedyną rzeczą ,osobą była Pani masażystka która stanęła na wyskości zadania.Ośrodek może i fajny ale dla par które chcą spędzić czas w łóżku o ile ono się nie rozjeżdża i żeby ich nikt nie zobaczył.Za taką kwotę możemy się pławić w luksusach nad naszym Polskim morzem.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, dsaffsf