“towarzyski wieczór”
Cafe Costa — recenzja

Cafe Costa
Zrecenzowano 1 września 2019

Na tyle bywam w Cafe Costa, że mogę potwierdzić - serwowane dania są świeże ,smaczne i kolorowe.Niestety nie można powiedzieć ciepłych słów o obsłudze. Kelnerki nie posiadają podstawowej wiedzy, umiejętności i kultury.Zamówione lampki wina wypiliśmy i poprosiliśmy o powtórzenie.I tu szok.Kelnerka zabrała lampki i na naszych oczach nalała do tych samych i podała.Kiedy zapytaliśmy czy pamięta która jest kogo -zaniemówiła.....

Dziękujemy, 460mieczyslaw

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cafe Costa od lat jest na rynku gorzowskim. Popularnością cieszą się miejsca w Parku Róż wśród drzew i przy muzyce śpiewu ptaków

Dziękujemy, DariuszGorzowWlkp
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Pyszne czekolady - naprawdę pierwsza klasa. Gofry, sałatki- super. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jedynym minusem tego miejsca jest wystrój. Na serio, przydałoby się coś z tym zrobić.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Mała przytulny lokal. Bardzo smaczne ciasta własnej roboty. Bardzo lubię tu przychodzić na szarlotkę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof C
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza na swiecie goraca czekolada. Polecam tradycyjna bez dodatkow. Jest wysmienita. Zestaw ciastko + czekolada to murowany zawal serca od ilosci cukru :). Ciasta poprawne, chociaz po wypiciu czekolady, dla ciasta czuje niedosyt. Jak perfekcja to w calosci :).

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Przemek K

Cafe Costa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Cafe Costa? Podziel się wrażeniami!