116 USD
71 USD
Hotels.com
  • Restauracja
Uwaga, okazja! 35% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 35% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (109 USD).

Hotel Fado(Gorzów Wlkp.)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 03/08
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
54 USD
  • Restauracja
Hotel MCM Plus(Gorzów Wlkp.)
49 USD
Zobacz ofertę
Hostel Przed Świtem(Gorzów Wlkp.)
  • Bezpłatny parking
Hotel Gracja(Gorzów Wlkp.)
  • Bezpłatny parking
Hotel MCM(Gorzów Wlkp.)
Hotel Huzar(Gorzów Wlkp.)
  • Śniadanie w cenie
Zrecenzowano 22 kwietnia 2017

Nie pomaga remont, jeśli kończy się na pomalowaniu ścian i wymianie niektórych mebli. Wynająłem pokój jednoosobowy "premium". Nie bardzo wiem, czym się on różni, poza wyższą ceną, od zwykłego. Żelazko i deska do prasowania nie czynią komfortu. Łazienka jak kabinka na statku. Sedes wciśnięty między umywalkę a kabinę prysznicową tak, że ledwo się można wsunąć. Kabina też ciasna, a w dodatku "słuchawka " prysznica zamontowana na ścianie na sztywno i to dość nisko. Duży problem, żeby się porządnie umyć. Poza łazienką nie ma lustra. W telewizji pełna gama programów TVN. Nie ma stacji niezależnych, takich jak Republika, Trwam, a nawet TVP Info. Z gazet w restauracji oczywiście tylko "Wyborcza" i "Rzepa". Restauracja oferuje dość skromny zestaw dań, za to dość drogich. Sieć Wi-Fi niby jest, ale bardzo słaba i niezabezpieczona. Podsumowując był to mój pierwszy i ostatni pobyt w tym hotelu. Cena nie ma się nijak do jakości.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Zygmunt N
Zrecenzowano 5 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel zatrzymal sie wystrojem i wszystkim innym w dawnych czasach. Musztardowe kanapy, teleewizor z 1964roku, windy z lat 70', wszedzie czuc stary olej i zapach papierosow. Na kazdym pietrze kanapa z innej parafii i jakies dziwne meble. za taka cene to jakas masakra. NIE POLECAM(y)!!

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Magda B
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Dziwna sytuacja. Popielniczka przed wejściem = puszka po Orzeszkach. Gość pilnujący parkingu siedzi w budce i czeka aż sam do niego przyjdziesz. Kolejnej zmianie przekazuje informację że uciekłeś. Następna zmiana ciągnie cię za rękaw - "gdzie pieniądze?". W środku czysto i schludnie. Pani wieczorem- miła, rano inna Pani-burkliwa. Windy są. Wczesny Gierek, ale są. Jak będziecie mieli okno od podwórza to po otwarciu patrzcie w niebo. Na dole macie przedmieścia Tai Pei. Śniadania jak środek i zewnętrze. Trochę dobre a trochę niedobre. Taki kolaż damy z łasiczką z mickie Mouse. Nie wiem o co tam chodzi ale jest mega dziwnie. Tam chyba zderzyły się dwa światy Gierkowski i współczesny i trwają w uścisku.

Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, darec1
Zrecenzowano 16 marca 2017

Hotel Mieszko jest po remoncie, pokój który wynajęłam był bardzo duży- robi wrażenie.
Łazienka jest ok, może prysznic do poprawki.
Dostępny parking- opłata
Bardzo słabe WiFi
Ogólnie nie jest źle, to całkiem dobre miejsce - dobra cena

• Data pobytu: marzec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, beata1_11
Zrecenzowano 2 lutego 2017

Krótki pobyt w hotelu (jeżeli ten obiekt godzi się tak nazwać!) można zaliczyć do nieudanych. Z zewnątrz budynek wygląda jak podstarzały akademik, nie lepiej w środku. Od samego początku problemy - pomylenie rezerwacji i uroczy uśmiech Pani na recepcji "To nie moja wina, nie mogę nic na to poradzić". Przy windach wita gości pełen wdzięku portier otwierający drzwi do windy, która pamięta czasy głębokiego PRLu (pomimo, że ściany wewnątrz gustownie obito wykładziną). Pierwsze piętra hotelu na szybko odnowione, im wyżej tym gorzej. Umeblowanie pokoju całkowicie źle przemyślane, przez co będąc tam we dwójkę, pokój staje się trudny w użytkowaniu. Dodatkowo czystość łazienki pozostawia wiele do życzenia. Cena strasznie wygórowana jak za warunki, które tam panują (w tej cenie można znaleźć hotele w Warszawie czy Krakowie mające o wiele wyższe standardy). 3 gwiazdki przyznane chyba za 'piękną wykładzinę' i boya hotelowego.
W tym miejscu mogę polecić tylko śniadanie w przylegającej restauracji.
Zdecydowanie NIE POLECAM.

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż służbowa