Hotel Fado(Gorzów Wlkp.)
107 USD
63 USD
Expedia.com
Uwaga, okazja! 41% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 41% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (106 USD).

Hotel Gracja(Gorzów Wlkp.)
  • Śniadanie gratis
Hotel MCM(Gorzów Wlkp.)
41 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
Hostel Przed Świtem(Gorzów Wlkp.)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 25/07
Hotel Azyl(Gorzów Wlkp.)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
35 USD
  • Restauracja
Hotel MCM Plus(Gorzów Wlkp.)
49 USD
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Dziwna sytuacja. Popielniczka przed wejściem = puszka po Orzeszkach. Gość pilnujący parkingu siedzi w budce i czeka aż sam do niego przyjdziesz. Kolejnej zmianie przekazuje informację że uciekłeś. Następna zmiana ciągnie cię za rękaw - "gdzie pieniądze?". W środku czysto i schludnie. Pani wieczorem- miła, rano inna Pani-burkliwa. Windy są. Wczesny Gierek, ale są. Jak będziecie mieli okno od podwórza to po otwarciu patrzcie w niebo. Na dole macie przedmieścia Tai Pei. Śniadania jak środek i zewnętrze. Trochę dobre a trochę niedobre. Taki kolaż damy z łasiczką z mickie Mouse. Nie wiem o co tam chodzi ale jest mega dziwnie. Tam chyba zderzyły się dwa światy Gierkowski i współczesny i trwają w uścisku.

Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, darec1
Zrecenzowano 16 marca 2017

Hotel Mieszko jest po remoncie, pokój który wynajęłam był bardzo duży- robi wrażenie.
Łazienka jest ok, może prysznic do poprawki.
Dostępny parking- opłata
Bardzo słabe WiFi
Ogólnie nie jest źle, to całkiem dobre miejsce - dobra cena

• Data pobytu: marzec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, beata1_11
Zrecenzowano 2 lutego 2017

Krótki pobyt w hotelu (jeżeli ten obiekt godzi się tak nazwać!) można zaliczyć do nieudanych. Z zewnątrz budynek wygląda jak podstarzały akademik, nie lepiej w środku. Od samego początku problemy - pomylenie rezerwacji i uroczy uśmiech Pani na recepcji "To nie moja wina, nie mogę nic na to poradzić". Przy windach wita gości pełen wdzięku portier otwierający drzwi do windy, która pamięta czasy głębokiego PRLu (pomimo, że ściany wewnątrz gustownie obito wykładziną). Pierwsze piętra hotelu na szybko odnowione, im wyżej tym gorzej. Umeblowanie pokoju całkowicie źle przemyślane, przez co będąc tam we dwójkę, pokój staje się trudny w użytkowaniu. Dodatkowo czystość łazienki pozostawia wiele do życzenia. Cena strasznie wygórowana jak za warunki, które tam panują (w tej cenie można znaleźć hotele w Warszawie czy Krakowie mające o wiele wyższe standardy). 3 gwiazdki przyznane chyba za 'piękną wykładzinę' i boya hotelowego.
W tym miejscu mogę polecić tylko śniadanie w przylegającej restauracji.
Zdecydowanie NIE POLECAM.

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 1 lutego 2017

Hotel został wybrany dla mnie przez firmę na krótki wyjazd biznesowy.
Minusy:
Pokój który otrzymałam nie zgadzał się z rezerwacją - łóżko małżeńskie zamiast dwóch pojedynczych. Przy prośbie o zmianę pokoju na taki jak w rezerwacji - Pani z recepcji zrzuciła winę na swoją koleżankę i zaproponowała nam pokój na "piętrze dla palących" (sic!), który miał rzeczywiście dwa łóżka ale wszystko śmierdziało papierosami. Noc spędzona z koleżanką z pracy na jednym łóżku - bezcenne.
Pion jaccuzi pod prysznicem cały zakamieniony, wąż od rączki prysznicowej czarny od grzyba.
Winda mieszcząca 2 osoby obita wewnątrz wykładziną dywanową.
Plusy:
Dobra kawa na śniadaniu.
Żelazko w pokoju.

Dziękujemy, karolinaapb
Zrecenzowano 31 stycznia 2017

Bryła typowa dla lat '70, brak miejsc parkingowych (wszystkie zajęte przez klientów znajdującego się w tym samym budynku kasyna), recepcja pamiętająca jeszcze chyba enerdowskie czasy, windy po przedziwnym liftingu... ale jednak końcowe wrażenie dość dobre. Pokoje schludne i nienajgorzej wyposażone (jedynie poduszki fatalne), łazienki po generalnym remoncie, przewyższające nawet standardem hotel ***, dość obfite śniadanie (choć - jak zwykle w średnich hotelach - kawa z ekspresu fatalna) - jednym słowem niezła miejscówka na krótki pobyt w Lubuskiem...

Dziękujemy, ptn63