Zrecenzowano: 2 lutego 2017

Krótki pobyt w hotelu (jeżeli ten obiekt godzi się tak nazwać!) można zaliczyć do nieudanych. Z zewnątrz budynek wygląda jak podstarzały akademik, nie lepiej w środku. Od samego początku problemy - pomylenie rezerwacji i uroczy uśmiech Pani na recepcji "To nie moja wina, nie mogę nic na to poradzić". Przy windach wita gości pełen wdzięku portier otwierający drzwi do windy, która pamięta czasy głębokiego PRLu (pomimo, że ściany wewnątrz gustownie obito wykładziną). Pierwsze piętra hotelu na szybko odnowione, im wyżej tym gorzej. Umeblowanie pokoju całkowicie źle przemyślane, przez co będąc tam we dwójkę, pokój staje się trudny w użytkowaniu. Dodatkowo czystość łazienki pozostawia wiele do życzenia. Cena strasznie wygórowana jak za warunki, które tam panują (w tej cenie można znaleźć hotele w Warszawie czy Krakowie mające o wiele wyższe standardy). 3 gwiazdki przyznane chyba za 'piękną wykładzinę' i boya hotelowego.
W tym miejscu mogę polecić tylko śniadanie w przylegającej restauracji.
Zdecydowanie NIE POLECAM.

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano: 1 lutego 2017

Hotel został wybrany dla mnie przez firmę na krótki wyjazd biznesowy.
Minusy:
Pokój który otrzymałam nie zgadzał się z rezerwacją - łóżko małżeńskie zamiast dwóch pojedynczych. Przy prośbie o zmianę pokoju na taki jak w rezerwacji - Pani z recepcji zrzuciła winę na swoją koleżankę i zaproponowała nam pokój na "piętrze dla palących" (sic!), który miał rzeczywiście dwa łóżka ale wszystko śmierdziało papierosami. Noc spędzona z koleżanką z pracy na jednym łóżku - bezcenne.
Pion jaccuzi pod prysznicem cały zakamieniony, wąż od rączki prysznicowej czarny od grzyba.
Winda mieszcząca 2 osoby obita wewnątrz wykładziną dywanową.
Plusy:
Dobra kawa na śniadaniu.
Żelazko w pokoju.

Dziękujemy, karolinaapb
Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

Bryła typowa dla lat '70, brak miejsc parkingowych (wszystkie zajęte przez klientów znajdującego się w tym samym budynku kasyna), recepcja pamiętająca jeszcze chyba enerdowskie czasy, windy po przedziwnym liftingu... ale jednak końcowe wrażenie dość dobre. Pokoje schludne i nienajgorzej wyposażone (jedynie poduszki fatalne), łazienki po generalnym remoncie, przewyższające nawet standardem hotel ***, dość obfite śniadanie (choć - jak zwykle w średnich hotelach - kawa z ekspresu fatalna) - jednym słowem niezła miejscówka na krótki pobyt w Lubuskiem...

Dziękujemy, ptn63
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2016

Godny polecenia w Gorzowie Wlkp. Rzadko zdarzało mi się tam zostawać na noc, ale hotel "Mieszko" ze swoimi dwupoziomowymi pokojami okazał się opcją na prawdę ciekawą. Obsługa i śniadanie na dobrym poziomie. Polecam

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, hubertm92
Zrecenzowano: 9 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Stary Gierek, a cena jak za cztery gwiazdki.190zl. za 1-ke Ten standart nie jest wart wiecej jak 90 zl. Oczywiscie ze sniadaniem.Czytam recenzje i sie smieje....czy ci ludzie to pierwszy raz korzystaja z uslug hotelowych. Krzesla podarte , wykladzina popalona itp.Wlascicele!!! Juz czas swietnosci tego hotelu dawno sie skonczyl wescie sie za remont a nie zdzierac kase z naiwnych ludzi.O przepraszam znalazlem jeden plus jest TVN24 Co jest raczej zadkoscia w hotelach.Nikomu nie polecam Pozdrawiam

Termin pobytu: czerwiec 2016
Typ podróży: Podróż służbowa