“Przyjemny pobyt”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Mieszko Hotel
Miejsce nr 7 wśród 8 hoteli w Gorzowie Wielkopolskim
Zrecenzowano 16 marca 2017

Hotel Mieszko jest po remoncie, pokój który wynajęłam był bardzo duży- robi wrażenie.
Łazienka jest ok, może prysznic do poprawki.
Dostępny parking- opłata
Bardzo słabe WiFi
Ogólnie nie jest źle, to całkiem dobre miejsce - dobra cena

• Data pobytu: marcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, beata1_11

Zrecenzowano 2 lutego 2017

Krótki pobyt w hotelu (jeżeli ten obiekt godzi się tak nazwać!) można zaliczyć do nieudanych. Z zewnątrz budynek wygląda jak podstarzały akademik, nie lepiej w środku. Od samego początku problemy - pomylenie rezerwacji i uroczy uśmiech Pani na recepcji "To nie moja wina, nie mogę nic na to poradzić". Przy windach wita gości pełen wdzięku portier otwierający drzwi do windy, która pamięta czasy głębokiego PRLu (pomimo, że ściany wewnątrz gustownie obito wykładziną). Pierwsze piętra hotelu na szybko odnowione, im wyżej tym gorzej. Umeblowanie pokoju całkowicie źle przemyślane, przez co będąc tam we dwójkę, pokój staje się trudny w użytkowaniu. Dodatkowo czystość łazienki pozostawia wiele do życzenia. Cena strasznie wygórowana jak za warunki, które tam panują (w tej cenie można znaleźć hotele w Warszawie czy Krakowie mające o wiele wyższe standardy). 3 gwiazdki przyznane chyba za 'piękną wykładzinę' i boya hotelowego.
W tym miejscu mogę polecić tylko śniadanie w przylegającej restauracji.
Zdecydowanie NIE POLECAM.

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 1 lutego 2017

Hotel został wybrany dla mnie przez firmę na krótki wyjazd biznesowy.
Minusy:
Pokój który otrzymałam nie zgadzał się z rezerwacją - łóżko małżeńskie zamiast dwóch pojedynczych. Przy prośbie o zmianę pokoju na taki jak w rezerwacji - Pani z recepcji zrzuciła winę na swoją koleżankę i zaproponowała nam pokój na "piętrze dla palących" (sic!), który miał rzeczywiście dwa łóżka ale wszystko śmierdziało papierosami. Noc spędzona z koleżanką z pracy na jednym łóżku - bezcenne.
Pion jaccuzi pod prysznicem cały zakamieniony, wąż od rączki prysznicowej czarny od grzyba.
Winda mieszcząca 2 osoby obita wewnątrz wykładziną dywanową.
Plusy:
Dobra kawa na śniadaniu.
Żelazko w pokoju.

Dziękujemy, karolinaapb
Zrecenzowano 31 stycznia 2017

Bryła typowa dla lat '70, brak miejsc parkingowych (wszystkie zajęte przez klientów znajdującego się w tym samym budynku kasyna), recepcja pamiętająca jeszcze chyba enerdowskie czasy, windy po przedziwnym liftingu... ale jednak końcowe wrażenie dość dobre. Pokoje schludne i nienajgorzej wyposażone (jedynie poduszki fatalne), łazienki po generalnym remoncie, przewyższające nawet standardem hotel ***, dość obfite śniadanie (choć - jak zwykle w średnich hotelach - kawa z ekspresu fatalna) - jednym słowem niezła miejscówka na krótki pobyt w Lubuskiem...

Dziękujemy, ptn63
Zrecenzowano 12 sierpnia 2016

Godny polecenia w Gorzowie Wlkp. Rzadko zdarzało mi się tam zostawać na noc, ale hotel "Mieszko" ze swoimi dwupoziomowymi pokojami okazał się opcją na prawdę ciekawą. Obsługa i śniadanie na dobrym poziomie. Polecam

• Data pobytu: wrześniu 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, hubertm92
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Gorzów Wlkp. — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0,6 km
Qubus Hotel Gorzow Wielkopolski
Qubus Hotel Gorzow Wielkopolski
Nr 1 z 8 w lokalizacji Gorzów Wlkp.
Liczba recenzji: 139
w odległości 0,7 km
Hotel Fado
Hotel Fado
Nr 4 z 8 w lokalizacji Gorzów Wlkp.
Liczba recenzji: 41
w odległości 1,9 km
Hotel Gorzow
Hotel Gorzow
Nr 5 z 8 w lokalizacji Gorzów Wlkp.
Liczba recenzji: 17
Liczba recenzji: 89
w odległości 1,4 km
Hotel MCM Plus
Hotel MCM Plus
Nr 3 z 8 w lokalizacji Gorzów Wlkp.
Liczba recenzji: 13
w odległości 3,9 km
Hotel Huzar
Hotel Huzar
Nr 3 z 7 w lokalizacji Gorzów Wlkp.
Liczba recenzji: 10
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Mieszko Hotel? Podziel się wrażeniami!

Mieszko Hotel — dodatkowe informacje

Adres: ul. Kosynierow Gdynskich 82, Gorzów Wlkp. 66-400, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Ziemia Lubuska > Gorzów Wlkp.
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Kasyno i gry hazardowe Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Spa
Styl hotelu:
Miejsce nr 7 wśród 8 hoteli w Gorzowie Wielkopolskim
Zakres cen: 204 zł–222 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Mieszko Hotel 3*
Liczba pokoi: 139
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Mieszko Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?