Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel 2 ** z serwisem na 5!!! Mieszkaliśmy w przestronnym pokoju 4 osobowym na poddaszu. Wygodne łóżka, czysto, bardzo smaczne śniadanie i dobra kawa. Obsługa niespotykanie miła!! ( 12/13 kwietnia) Polecam serdecznie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Wioletta S
Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę bardzo ok, łazienki bardzo czyste, pokoje przytulne ogród na terenie hotelu raz parking miła obsługa wygodne łóżka spokoj w nocy cicha okolica śniadania ok jak najbardziej polecam na wypad do gorzowa

Termin pobytu: luty 2019

Na plus:
- czystość
- przytulnie i ciepło
- parking na terenie
- mimo że porcjowane śniadanie to obfite
Na minus
- cienkie ściany i wydawało mi że słyszę chrapiącego sąsiad z boku
- lekko nieprzyjemny zapach na wejsciu do pokoju

Termin pobytu: listopad 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Daniel G
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2016

Hotelik bardzo sympatyczny. Bardzo wygodny i czyściutki pokoik , smaczne śniadanie podane o ustalonej godzinie i przesympatyczni gospodarze.Cichutko i domowo.A do tego bardzo konkurencyjna cena.Z przyjemnością jeszcze tam wrócimy!Serdecznie pozdrawiamy - L.A.Mazurek

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, lucynamaz
Zrecenzowano: 7 marca 2015

Hotelik godny polecenia, w szczególności gdy brać pod uwagę stosunek wartości i jakości usługi do ceny. Atmosfera przyjaznego pensjonatu towarzyszy od pierwszego do ostatniego kontaktu. Miły nastrój pogłębia charKterystyczne skrzypienie schodów chociaż skrzypienie łóżek (przynajmniej w pokoju nr 9) troszkę przeszkadzało. Śniadanie skromne ale smaczne i całkowicie wystarczające. Czysto i schludnie. Miły kontakt z w recepcji. Dziękujemy !

Termin pobytu: marzec 2015
2  Dziękujemy, 447pawe_p