Zrecenzowano: 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziłem 2 dni nie oczekiwałem luksusów bo za taką cenę nic innego się nie spodziewałem , faktycznie hotel zatrzymał się w czasie PRL ale ma to jakiś swój urok, w pokoju w którym spałem było czysto meble poobjane widać że właściciel nie inwestuje.
Hotel polecam , jeżeli ktoś nie wymaga cudów a tylko się przespać to ok śniadania również w porządku.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, arturw80
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Masakra. Czułam się z przyjaciółmi jak w szpitalu psychiatrycznym. Ściany żółte, łóżka żółte, szafa żółta i telewizor z lat 80. A co do łóżek to niewygodne sprężyny wbijają się w cialo, poduszki twarde i mega stare. A w dodatku było czuć zapach marihuany na korytarzu. Nie polecam.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Samanta778
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po hotelu należałoby oczekiwać chociaż możliwości wypoczęcia. Tutaj natomiast łóżko dramatycznie twarde, sprężyny w żebra się wbijaja, lecz najgorsze było prześcieradło a raczej ŚCIERADŁO do skóry o jakości papieru ściernego lub starego dywanu. Nie, nie przesadzam, frottowe prześcieradła się zużywają i drapią, tak samo jak ręczniki. Przecież dobrej jakości pościel i nakładka na materac to żaden majątek, zwłaszcza przy takich cenach pobytu, wg mnie z kosmosu. Wystrój jak w psychiatryku, wszystkie ściany zielone, telewizor 9cali chyba, bo nawet nie widać piłki w skrótach meczowych, łazienka brudna, grzyb na ścianie i zapach jakiś kadzidełek mających na celu pewnie zabicie smrodu stęchlizny (nieskutecznie). Śniadanie mialem zgłosić do sanepidu bo się pochorowalem gastrycznie najpewniej nieświeżym nabiałem. Obsłudze nie chce robić problemów, ale muszę napisać że dawno nikt nie potraktował mnie w tak chamski sposób, a już na pewno nikt kto mi sprzedaje usługę. Gdyby nie był to ostatni wolny hotel a ja nie był po długiej podróży, zapewne wyszedłbym obrażony. Następnym razem gdy będę zmuszony tu nocować wybiorę noc w samochodzie bo przez to łóżko i tak nie zmrużyłem oka. 3 gwiazdki to o 2 za dużo. Nie polecam!!!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Hornethc
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

jak nie musisz to nie rezerwuj tego hotelu 3 gwiazdki to jakaś pomyłka ( może 20 lat temu )
słabe oznakowanie to nic przy tym co zastaliśmy w środku stare brudne pokoje i styl nie do opisania
jedyne plusy to darmowy parking ( żadna łaska przy tej cenie )
jedzenie mogło aspirować do 3 gwiazdek ( smaczne ) ale sposób podania to dramat
W pokojach od ulicy jest głośno z drugiej strony jest ciszej

Wskazówka dotycząca pokoi: od podwórka jest ciszej
Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ZbigniewSzczecin
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel właściwie nieoznakowany, jeden malutki szyld przy ulicy sprawia, że łatwo go przeoczyć, tym bardziej, że znajduje się na wzgórzu z bardzo stromym podjazdem. Sam hotel zatrzymał się zdecydowanie w latach 80-tych, w których powstał. Lata świetności ma już dawno za sobą i ewidentnie jest niedoinwestowany. Łazienka względnie czysta, ale w pokoju porażka: brudne wertikale pełne plam, telewizor z lat 90-tych zeszłego wieku, wystrój jadalni to pomieszanie późnego rokokoko z nowoczesnością. Panie w recepcji dawno nie doszkalały się z obsługi klienta, niemiłe i sprawiały wrażenie, jakby pracowały tam za karę. Jestem pewien, że w Gorzowie są znacznie ciekawsze hotele, więc ten polecam omijać z daleka!

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, mateoosh2