Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Hotel położony w samym centrum miasta. Posiada własny, płatny parking. W budynku winda, restauracja. Pokoje są małe, ale z klimatem, czysciutkie, pachnące, klimatyzowane i z balkoben. Na wyposażeniu jest lodówka z minibarem, w łazience suszarka, kosmetyki. Brakuje w pokojach zestawu do parzenia kawy czy herbsty. My na prośbę czajnik otrzymaliśmy. Pokoje były sprzątane codziennie lecz nie uzupełniano kosmetyków.... nam przydarzyło się, że zabrakło papieru. Jeżeli chodzi o obsługę to pan w recepcji przemiły i uchyliby nieba, na śniadaniu kelnerki... brak zainteresowania, uśmiechu. Ogólnie hotel godny polecenia!

Dziękujemy, ElaJarek
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Bardzo blisko centrum, z własnym (ale płatnym) parkingiem, znajduje się dość nowy obiekt - z wygodnymi, komfortowymi pokojami, wygodnym łóżkiem i fajną łazienką. Bardzo miły personel pomoże rozwikłać wszelkie problemy. Całkiem dobre śniadanie. Polecam - wrócę...

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Przemysław N
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny, nowoczesny obiekt, dobrze położony w samym centrum miasta zwłasnym parkingiem. Bardzo dobra i profesjonalna obsług. Śniadania bogate i pyszne jedzenie w restauracji. Wszystko nowe, pokoje czyste i fajnie urządzone. Na pewno będę wracał

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa