“Miejsce godne polecenia!”

Restauracja Pocztowa 13
Nr 17 wśród 73 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Opis: Pocztowa 13 - dwupoziomowa restauracja, inspirująca się polską tradycją kulinarną, urozmaicona wpływami kuchni francuskiej w nowoczesnym stylu; tutaj interpretujemy kuchnie polską na nowo! U nas oderwiecie się od rzeczywistości – znajdziecie elegancję ale i prostotę, swobodę i wykwintność, wyważenie i - przede wszystkim! - smak.Oddajemy dla Państwa przyjemności miejsce, w którym dopracowaliśmy do perfekcji każdy element w najdrobniejszym szczególe, co doskonale uwieńcza przyjazny ale i wykwintny charakter naszej restauracji.

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia weselnego, które odbyło się na ogródku. Ten dzień był dla nas szczególny a Wy przemieniliście go w magiczny. Dziękujemy!

Dziękujemy, 6bartoszm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgalorenc, Właściciel, Restauracja Pocztowa 13Odpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy również, że wybrali nas Państwo na swój niezwykły dzień! :)

Lokal zrobił na nas bardzo pozytywnie wrażenie. Wystrój ładny i gustowny, miła obsługa, a co najważniejsze bardzo dobre jedzenie. Zamówiliśmy makaron z krewetkami, który był świetny, równie dobry stek z polędwicy wołowej oraz zupy. Całość na bardzo wysokim poziomie, wrócimy z przyjemnością

Dziękujemy, Bartosz Z
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, jedzenie i obsługa.
Można w ciemno brać cokolwiek z menu - jestem przekonana że się człowiek nie zawiedzie. Zjedlismy pyszną zupę rybną, fantastyczną sałatkę i wieprzowinę szarpaną, a do tego na koniec po deserze. Wszystko bardzo smaczne, doprawione w punkt i bardzo gustownie podane. Polecamy.
A - miejsce samo w sobie również swietnie urządzone, zarówno wewnątrz jak i na tarasie/w ogródku.
Bylismy tam na obiedzie, ale spokojnie mozna tam iść też na romantyczną kolację :-)

Dziękujemy, teresasC3200IF
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgalorenc, Właściciel, Restauracja Pocztowa 13Odpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za super recenzje! Mamy nadzieje że za każdą kolejną wizytą zaspokoimy Państwa podniebienia! :)

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. W ogródku komfortowy klimat, mniej oficjalny. Jedzenie na najwyższym poziomie, świeże, delikatne i pięknie podane. Duże porcje. Byliśmy we trójkę, każdy wziął przystawkę i danie główne do tego butelka wina i lemoniady, rachunek nie przekraczał 300 zł wiec jak na restauracje na takim poziomie uważam ,że to bardzo przystępnie. Dostaliśmy dodatkowo czekadelko i mini deser.
Jedyne co mogę zasugerować wlascicielom to zgłoszenie miejsca do map google.
Serdecznie polecam

Dziękujemy, Małgorzata J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgalorenc, Właściciel, Restauracja Pocztowa 13Odpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy Pani Małgorzato za miło opinie i cenne wskazówki. Do zobaczenia :)

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Jedzenie piękne podane i bardzo smaczne, obsługa dyskretna i miła. Warto wybrać się do tej restauracji

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Maria G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgalorenc, Właściciel, Restauracja Pocztowa 13Odpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dziękujemy serdecznie za pozytywny odbiór :) Zapraszamy ponownie.

Restauracja Pocztowa 13 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja Pocztowa 13? Podziel się wrażeniami!