“Super obsługa i pyszne jedzenia”

Tarantino Grill Bar & Cafe
Zamów online
Nr 4 wśród 73 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Opis: Innowacyjna slow-foodowa kuchnia oparta na daniach z grilla! Steki, burgery i sałatki tylko z najlepszych składników. Czekamy na Ciebie ;-)
Zrecenzowano 9 września 2019

Porcje bardzo duże, plus za możliwość podzielenia na dwie osoby. Burger bardzo dobry, ciekawy wybór piw. Najmilej będę wspominać obsługę, która jest bardzo pomocna dla osób nieznających okolicy ;)

1  Dziękujemy, 1357ona

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jedzenie na5+, pomimo lokalizacji, atmosfera i jakoś podanych dań wykracza ponad normy. Pysznie, smacznie. Najlepsze burgersy w lubuskim, a może nawet i w zachodniej Polsce (dalej nie byłem) Szczerze polecam +++

1  Dziękujemy, Mati8107
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wracając z wycieczki zajechaliśmy do Tarantino i mimo niezbyt zachęcającej lokalizacji, lepiej nie mogliśmy trafić. Smacznie, szybko i konkretnie. Bardzo miła obsługa, duży wybór i przyjemna atmosfera. Na pewno wypadniemy ponownie. Polecam

1  Dziękujemy, sw_fean
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Dokonaliśmy rezerwacji na urodzinową imprezę. Zostaliśmy świetnie przyjęci dania mile zaskoczyły. Bardzo polecam i dziękuję sympatycznej ekipie Tarantino.

Dziękujemy, Gosik64
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Miałem okazję spróbować tego niesamowitego jedzonka. Widać , że chlopaki znają się na robocie i wkładają w to całe swoje serce. Obsługa przesympatyczna ! Bardzo chętnie nawiązują dłuższe rozmowy z klientami z tego co się dowiedziałem to niebawem powiększają lokal i dokładają jeszcze więcej pysznego jedzonka do swojej karty menu. Było pysznie dziękuję z całą pewnoscia będę polecał to miejsce moim znajomym. Dziękuję życzę utrzymania poziomu :)

1  Dziękujemy, lukasz k

Tarantino Grill Bar & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Tarantino Grill Bar & Cafe? Podziel się wrażeniami!