Gorzów Wlkp.

“Chinkali”
Dobry Sklad — recenzja

Dobry Sklad
Nr 12 wśród 74 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Zrecenzowano 9 września 2019

Pierwszy raz w restauracji, specjalnie na gruzińskie chinkali. Niestety, to nie były chinkali. Brak ostrości i kolędry, przyprawy nieodpowiednie i polane tłuszczem z cebulką. Bardzo zawiedzony. Lokal czysty i przyjemny. Prawdopodobnie wrócę ale na inne danie.

Dziękujemy, AndrewK3288

Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy przejazdem w Gorzowie i głodni zdecydowaliśmy się odwiedzić ten lokal. No i się nie zawiedliśmy . Było pysznie, czysto i mila obsługą. Każdemu polecam . :-)

Dziękujemy, 827_ukaszk
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

Rewelacja! Pyszne jedzenie, schludne wnętrze. Nawet dzieci zostawiły czyste talerze (surówki też). Szkoda, że w Gorzowie jesteśmy tak rzadko...

Dziękujemy, Ania C
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ruskie tak smakują, jak wyglądają (a wyglądają znakomicie), pierogi z kaczka i gruzińskie tez pycha. Jakość nieporównywalna (oczywiście na korzyść) z restauracjami tego typu, serwującymi proste domowe jedzenie. Dobrze mają okoliczni mieszkańcy, ze mogą tu „ugotować” taki obiad:)

Dziękujemy, Magda T
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do Dobrego Składu wpadliśmy po drodze (będąc w dłuższej podróży) i zależało nam na sprawnym zjedzeniu smacznego posiłku. Nie zawiedliśmy się - obiad był naprawdę pyszny (zamówiliśmy gołąbki w sosie pomidorowo-paprykowym, naleśnika z twarożkiem oraz pierogi ruskie) i podany bardzo szybko, mimo że lokal był pełen gości. Wszystkie dania były świeże, lekkie i przygotowane z dobrej jakości składników (nazwa zobowiązuje ;-)). Ceny bardzo przystępne. Obsługa przemiła i niezwykle sprawna. Lokal klimatyzowany (co miało dla nas znaczenie przy upale, który panował na zewnątrz), łazienka czysta i zadbana.
Ogólne wrażenia bardzo pozytywne - polecamy Dobry Skład z czystym sumieniem i jeśli jeszcze kiedyś będziemy w Gorzowie Wielkopolskim, to z chęcią tam wrócimy.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, AleksandraiMarcin

Dobry Sklad — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Dobry Sklad? Podziel się wrażeniami!