“Włoska uczta ”
Ciao Italia — recenzja

Ciao Italia
Zamów online
Nr 7 wśród 73 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Opis: Pizzeria na osiedlu Górczyn (ruskie). Jadac ulica Gorczynska w strone Mcdonald za MediRaj’em pierwsza w prawo i tam pokieruja strzałki. Serwujemy włoska Pizze, makarony, przystawki, desery oraz lody.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W pewnym momencie nabraliśmy chęć na pizzę. Byliśmy w nieznanym i skorzystaliśmy z Tripa. Wiedziałem ze mogę na was liczyć sprawdziło się. Ukryta między blokami włoska restauracja. Z zewnątrz już widać że będzie dobre jedzenie. W środku bardzo dużo miejsca i przestrzeni. Na wejściu od razu widać za szyba makarony, pizzę i jak kucharz działa. Bardzo fajny komfort. Ceny są przyzwoite za wielkość i jakość pizzy. Jedliśmy pizzę której ciasto było bardzo dobre i nie opadało chociaż było dużo składników. Polecam 4 sery bo jakość serów była wyśmienita. Przy samym wejściu maja ogromny stół chyba na 12 osób i warto korzystać z tej przestrzeni. Jedynie co to wiem ze nasza pizzę robił ktoś kto się uczył i wiem ze była trochę przesolona ale powiedziałem to Pizzerowi i grzecznie przyjął do wiadomości i gdybym jej nie zjadł dałbym spróbować (jak zjadłem to była nie za mocno przesolona i może ktoś tak lubi)

Dziękujemy, daro772019

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Danie ,które zamówiłam dwa razy pod rzad w ciągu miesiaca ,było rózne smakowo i ilościowo,były to tagliatelle z krewetkami.Raz był makaron biały,raz czerwony.Zdecydowanie pierwsza wersja smakowo i ilosciowo była lepsza.Pizza zamówiona też była różna.Nie wiem czy zalezy to od dnia,czy od kucharza na zmianie.Po mimo to lubimy tu przychodzić i mam nadzieje,ze walory smakowe,ilość krewetek nie bedzie sie zmieniała na niekorzyść,a i pizza bedzie staranniej wykonana.Ciao Italia do miłego zobaczenia!

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na prawde dobra pizza w przystepnej cenie, nie obcieka tluszczem jak to sie dzieje w wielu Gorzowskich pizzeriach. Polecam

Dziękujemy, 253martaw
Zrecenzowano 12 lutego 2019

Pizza dobrze wypieczona, super przyprawiona, składniki ok. Obsługa bez zarzutu, ceny bardzo przystępne! Wrócimy tutaj!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, P3265NZannam
Zrecenzowano 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo, pyszne jedzenie, fajny klimat, idealne miejsce na rodzinne spotkanie jak i babskie pogaduchy

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 503alicjat

Ciao Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Ciao Italia? Podziel się wrażeniami!