“Rozczarowanie”
Dream Burger — recenzja

Dream Burger
Zamów online
Nr 45 wśród 73 Restauracje (Gorzów Wlkp.)
Zrecenzowano 7 września 2019

Burgery okej, mam wrażenie, że kiedyś były bardziej pełne smaku, ale wciąż przyzwoite. Shake waniliowy był okropny, mleko najgorszej jakości rozmieszane z wodą i gałką najtańszych lodów waniliowych. Gdyby kosztował 5 zł to nie byłoby szkoda, ale jednak za 12zł wymagam jakości. Kiedy podeszłam do kasy i powiedziałam o zaistniałej sytuacji Pani patrzyła na mnie przerażona zamiast zaproponować rozwiązanie problemu. Zmęczona zaistniałą sytuacją pożegnałam Panią i wyszłam. Niesmak pozostał. Shake w KFC był o niebo lepszy.

Dziękujemy, AgataS512

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo niemiłe wrażenia po wizycie w Dream Burgerze, obsługa niemiła, wręcz opryskliwa-rzuca sztućcami o stół. Nie polecam tej restauracji. 1 gwiazdka

Dziękujemy, Sylvia C
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Obsluga tego lokalu to koszmar, niemila, opryskliwa, trudno zrozumiec co pani na kasie mruczy pod nosem. Wielka szkoda bo jedzenie dobre ale reszta to pomylka. Prez telefon raz przyjmuja zamowienia raz nie, generalnie zalezy od tego ktora pani odbierze i czy jest wola. Kiedys czekalo sie godzine, teraz 2. Avoid avoid avoid

Dziękujemy, Martin K
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Od godziny 17 czekaliśmy na burgera dostaliśmy po 90 minutach. Gosci nie było zbyt wiele. Grupa która przyszła pół godziny po mnie dostała prędzej dania a my co chwilę słyszeliśmy 3 minutki. Traktowanie klienta nie wybaczalne. Więcej moja noga nie stanie w tym miejscu.

Dziękujemy, Edyta J
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy rodzinnie na burgera. Najlepiej wyglądał clasic mini. Reszta dość dobra ale nie miały nic wyjątkowego. Vege trochę nie maja na to pomysłu ponieważ był w nim ser (to raczej nie Vege). Frytki do burgerów dość słabe. Bardzo średnia daje ocenę. Nie wróciłbym tam na burgera.

Dziękujemy, haberqmk

Dream Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wawrów, Ziemia Lubuska

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Dream Burger? Podziel się wrażeniami!