“Spaghetti”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizzeria DaGrasso
Zamów online
Nr 18 wśród 29 Restauracje (Głogów)
Zrecenzowano 8 września 2019

Spaghetti bolognese lub carbonara , ilość dramatycznie mała 1 osoba nie naje się nawet 2 porcjami, prosto po wyjściu szukaliśmy restauracji z burczeniem w brzuchu.

Dziękujemy, Piotr W

Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Restauracja sieciowa, prezentująca dania z karty typowej-sezonowej. Ogródek ze stolikami poza lokalem. Obsługa nieco zdezorientowana przy dużej ilości gości, ale bez większych zarzutów. Długi czas oczekiwania. Smacznie choć bywaliśmy w lepszym wydaniu tego typu lokali. Polecam choć w okolicy można znaleźć "nieco" lepsze odpowiedniki włoskiej kuchni.

Dziękujemy, kkdudek
Zrecenzowano 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Co pizzeremen to zupełnie inna pizza. Jeden nadali pełno składników drugi na nich zaoszczędzi. Z uwagi na częstą wymianę kelnerów trudno wystawić im dobra ocenę. Pizza dla ludu. Jak ktoś chce zjeść pizzę to w glogowie są lepsze miejsca.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, yozek1992
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza na cienkim cieście wypadła kiepsko, ciasto mokre rozpadało się przy próbie podniesienia, nawet widelcem i nożem było trudno, łyżka byłaby idealna, szynki parmeńskiej mało, choć cena sugerowała inaczej. Obsługa miła, choć nie proponowała kolejnych drinków, tak wiec z pustym kieliszkiem przy kolacji, trzeba było łapać panią gdy przechodziła. Fajna lokalizacja, ładny ogródek, lokal czysty.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AsiaSmartasia
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rodzinnym obiedzie pizza do zjedzenia, obsługa miła i sympatyczna inne dania kiepskiej jakości i żona w swoim daniu znalazła pukiel włosów :( plus dla obsługi ze szef kuchni przyszedł i przeprosił ale my już tam nie planujemy wrócić potrzeba więcej jakości.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 148lukaszb

Pizzeria DaGrasso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Głogów, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria DaGrasso? Podziel się wrażeniami!