33 USD
49 USD
Zobacz ofertę
Pensjonat Pod Kasztanami(Głogów)(Świetna cena!)
Hotel Serby(Głogów)
  • Bezpłatny Internet
White Hostel(Głogów)
Agoda.com
Zrecenzowano 6 listopada 2017

To chyba najlepszy hotel w Głogowie jak nie jedyny o takim standardzie więc wyboru specjalnie niema. Jest czysto i trudno sie do czegoś przyczepić ale czas się chyba trochę zatrzymał. Pokoje jak powstały w czasie w którym hotel był przystosowywany to remontu już się nie doczekał. Można go trochę unowocześnić takie jest moje zdanie ale przeżyłem tam cztery noce i żyje.Za to obsługa Pana Krzysztofa na recepcji rewelacja widać ze robi to z pasja i zaangażowaniem. Pozdrawiam i dziękuję za miłe przyjęcie i profesjonalną obsługę.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Palec100
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 15 listopada 2017

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za wybór hotelu Qubus w Głogowie i pozostawienie opinii. Jest nam bardzo miło, że pobyt należał do udanych, a nasz zespół zapisał się tak pozytywnie w pamięci. Liczę, że przy kolejnej wizycie zobaczy Pan pozytywne zmiany w wyposażeniu pokoi i nie tylko, gdyż na bieżąco realizujemy prace modernizacyjne . Z wyrazami szacunku, Anna Kania, Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano 20 października 2017

Przytulny, bardzo czysty i ciepły pokój na najwyższy piętrze z widokiem na miasto. Ku mojemu zaskoczeniu zostały zrealizowane wszystkie prośby tj. możliwie najwyższe piętro, łazienka z wanną i duże łóżko typu king size. Bardzo miło wspominam pobyt.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Exanader
Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, pokoje przyzwoite, łazienka, na której czas trochę odcisnął swój ząb, choć czystość na najwyższym poziomie. Trochę głośno chodziła klimatyzacja. Bardzo miły serwis na recepcji a szczególnie w restauracji. Bardzo dobra restauracja ale siłownia pozostawia sporo do życzenia.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Lukasz K
Zrecenzowano 3 czerwca 2017

28.05.2017 komunia mojego syna a przyjecie w Hotelu Qubus w Glogowie.I tu ... wszystko perfekcyjnie przygotowane od powitania, posiłki aż do samego końca. Miła obsługa służąca pomocą w każdej sytuacji , wszystko podane na czas z reszta goście komunijni chwalili sobie miejsce a byli w 70% przyjezdni. Gorąco polecam!!!

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, grzegorzkokocinski
Zrecenzowano 10 maja 2017

Qubus to jeden z lepszych hoteli sieciowych, bogate śniadanie, b. dobre jedzenie. W Głogowie, pokoje bardzo przestronne, mnóstwo miejsca, w przypadku opcji DBL. Pomocna i sympatyczna obsługa. Trzymam za słowo, proszę poprawić sygnał Wifi. W pozostałych Qubusach jest bez zarzutu i śmiga rewelacyjnie

Wskazówka dotycząca pokojów: przestronne i bardzo czyste pokoje, rewelacyjne śniadania
  • Data pobytu: maj 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Mareczek99