Zrecenzowano: 3 czerwca 2017

28.05.2017 komunia mojego syna a przyjecie w Hotelu Qubus w Glogowie.I tu ... wszystko perfekcyjnie przygotowane od powitania, posiłki aż do samego końca. Miła obsługa służąca pomocą w każdej sytuacji , wszystko podane na czas z reszta goście komunijni chwalili sobie miejsce a byli w 70% przyjezdni. Gorąco polecam!!!

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, grzegorzkokocinski
Zrecenzowano: 10 maja 2017

Qubus to jeden z lepszych hoteli sieciowych, bogate śniadanie, b. dobre jedzenie. W Głogowie, pokoje bardzo przestronne, mnóstwo miejsca, w przypadku opcji DBL. Pomocna i sympatyczna obsługa. Trzymam za słowo, proszę poprawić sygnał Wifi. W pozostałych Qubusach jest bez zarzutu i śmiga rewelacyjnie

Wskazówka dotycząca pokoi: przestronne i bardzo czyste pokoje, rewelacyjne śniadania
Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Mareczek99
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Hotel jest dobry. Restauracja serwuje dobre ale drogie jak na te lokalizacje danie - szczegolnie drogie jest wino.
Pokoje sa czyste. wyposazenie lazienek - mininalny standard - nie wszystko dziala sprawnie.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Piotr0103
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Front Office Manager, Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 5 maja 2017

Szanowny Panie Piotrze,
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii o naszym hotelu. Bardzo się cieszymy, że jakość potraw spełniła Pana oczekiwania. Wszystkie dania w restauracji serwowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów. Mamy nadzieję ponownie gościć Pana w Qubus Hotel Głogów. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana spostrzeżeniami.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Żurko

Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Hotel położony w centrum miasta, w dobrej lokalizacji. Bardzo miły i pomocny personel. W hotelu jest czysto. Pokój był ładny i przestronny, wygodnie urządzony. Pyszne śniadania w formie bufetu. Chętnie wróciłabym.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Ewa208
Zrecenzowano: 10 lutego 2017

To moja kolejna wizyta w tym obiekcie podczas podróży służbowej. Komfortowy pokój, ciepły, czajnik na wyposażeniu. Personel bardzo grzeczny i usłużny. Problem z korzystaniem z WiFi - niski poziom sygnału, a do tego konfiguracja bezpieczeństwa łącza internetowego nie była akceptowana przez systemy informatyczne mojej firmy, więc skończyło się na korzystaniu z własnego modemu GSM. Największym mankamentem pokoju był trwale związany z nim zapach dymu tytoniowego. Wiem, że go trudno usunąć, ale to problem obsługi hotelowej. Restauracja elegancka, ale kuchnia nie podbiła mojego serca.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Christ0ph111