Hotel Serby(Głogów)
35 USD
Zobacz ofertę
Pensjonat Pod Kasztanami(Głogów)(Świetna cena!)
33 USD
  • Restauracja
Hostel Pod Nocnym Aniolem(Głogów)(Świetna cena!)
42 USD
  • Bezpłatny Internet
81 USD
  • Bezpłatny parking
White Hostel(Głogów)
Brak dostępności u naszych partnerów w wybranym terminie
Zrecenzowano 10 maja 2017

Qubus to jeden z lepszych hoteli sieciowych, bogate śniadanie, b. dobre jedzenie. W Głogowie, pokoje bardzo przestronne, mnóstwo miejsca, w przypadku opcji DBL. Pomocna i sympatyczna obsługa. Trzymam za słowo, proszę poprawić sygnał Wifi. W pozostałych Qubusach jest bez zarzutu i śmiga rewelacyjnie

Wskazówka dotycząca pokojów: przestronne i bardzo czyste pokoje, rewelacyjne śniadania
  • Data pobytu: maj 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Mareczek99
Zrecenzowano 26 kwietnia 2017

Hotel jest dobry. Restauracja serwuje dobre ale drogie jak na te lokalizacje danie - szczegolnie drogie jest wino.
Pokoje sa czyste. wyposazenie lazienek - mininalny standard - nie wszystko dziala sprawnie.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr0103
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Front Office Manager, Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 5 maja 2017

Szanowny Panie Piotrze,
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii o naszym hotelu. Bardzo się cieszymy, że jakość potraw spełniła Pana oczekiwania. Wszystkie dania w restauracji serwowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów. Mamy nadzieję ponownie gościć Pana w Qubus Hotel Głogów. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana spostrzeżeniami.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Żurko

Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Hotel położony w centrum miasta, w dobrej lokalizacji. Bardzo miły i pomocny personel. W hotelu jest czysto. Pokój był ładny i przestronny, wygodnie urządzony. Pyszne śniadania w formie bufetu. Chętnie wróciłabym.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ewa208
Zrecenzowano 10 lutego 2017

To moja kolejna wizyta w tym obiekcie podczas podróży służbowej. Komfortowy pokój, ciepły, czajnik na wyposażeniu. Personel bardzo grzeczny i usłużny. Problem z korzystaniem z WiFi - niski poziom sygnału, a do tego konfiguracja bezpieczeństwa łącza internetowego nie była akceptowana przez systemy informatyczne mojej firmy, więc skończyło się na korzystaniu z własnego modemu GSM. Największym mankamentem pokoju był trwale związany z nim zapach dymu tytoniowego. Wiem, że go trudno usunąć, ale to problem obsługi hotelowej. Restauracja elegancka, ale kuchnia nie podbiła mojego serca.

• Data pobytu: luty 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Christ0ph111
Zrecenzowano 9 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

W hotelu mieszkałam tydzień i byłoby na prawde ok, gdyby nie fakt, że codziennie na moim pietrze wracali w środku nocy jakis pijani panowie i darli sie na caly glos. Pomimo poinformowania o tym recepcji, nic sie nie zmienilo.
Po za tym nie działało wifi pomimo wymiany kodow. Sniadania faktycznie maja pyszne, ale jeśli planujecie dłuższy pobyt to kwestia przemyślenia.

Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, olagalczynska