Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Hotel jest dobry. Restauracja serwuje dobre ale drogie jak na te lokalizacje danie - szczegolnie drogie jest wino.
Pokoje sa czyste. wyposazenie lazienek - mininalny standard - nie wszystko dziala sprawnie.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr0103
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Front Office Manager, Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 5 maja 2017

Szanowny Panie Piotrze,
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii o naszym hotelu. Bardzo się cieszymy, że jakość potraw spełniła Pana oczekiwania. Wszystkie dania w restauracji serwowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów. Mamy nadzieję ponownie gościć Pana w Qubus Hotel Głogów. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana spostrzeżeniami.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Żurko

Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Hotel położony w centrum miasta, w dobrej lokalizacji. Bardzo miły i pomocny personel. W hotelu jest czysto. Pokój był ładny i przestronny, wygodnie urządzony. Pyszne śniadania w formie bufetu. Chętnie wróciłabym.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Ewa208
Zrecenzowano: 10 lutego 2017

To moja kolejna wizyta w tym obiekcie podczas podróży służbowej. Komfortowy pokój, ciepły, czajnik na wyposażeniu. Personel bardzo grzeczny i usłużny. Problem z korzystaniem z WiFi - niski poziom sygnału, a do tego konfiguracja bezpieczeństwa łącza internetowego nie była akceptowana przez systemy informatyczne mojej firmy, więc skończyło się na korzystaniu z własnego modemu GSM. Największym mankamentem pokoju był trwale związany z nim zapach dymu tytoniowego. Wiem, że go trudno usunąć, ale to problem obsługi hotelowej. Restauracja elegancka, ale kuchnia nie podbiła mojego serca.

Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Christ0ph111
Zrecenzowano: 9 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

W hotelu mieszkałam tydzień i byłoby na prawde ok, gdyby nie fakt, że codziennie na moim pietrze wracali w środku nocy jakis pijani panowie i darli sie na caly glos. Pomimo poinformowania o tym recepcji, nic sie nie zmienilo.
Po za tym nie działało wifi pomimo wymiany kodow. Sniadania faktycznie maja pyszne, ale jeśli planujecie dłuższy pobyt to kwestia przemyślenia.

Termin pobytu: listopad 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, olagalczynska
Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Pobyt udany, hotel w super lokalizacji, śniadania jak zwykle świetne. Korzystałem ze sprzętu fitness i nie mam żadnych zastrzeżeń. Sporo czasu spędziliśmy w muzeum na zamku, jak również w odbudowywanej kolegiacie po drugiej stronie Odry. Trafilimy tam niespodziewanie na koncert chóru z Poznania. Pogoda też dopisała, mogę spokojnie polecić to miasto i hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie mam specjalnych uwag
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, skopec