“Rodzinna wizyta w mieście”
Qubus Hotel Glogow — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Qubus Hotel Glogow
Miejsce nr 1 wśród 3 hoteli w Głogowie
Zrecenzowano 6 listopada 2016

Pobyt udany, hotel w super lokalizacji, śniadania jak zwykle świetne. Korzystałem ze sprzętu fitness i nie mam żadnych zastrzeżeń. Sporo czasu spędziliśmy w muzeum na zamku, jak również w odbudowywanej kolegiacie po drugiej stronie Odry. Trafilimy tam niespodziewanie na koncert chóru z Poznania. Pogoda też dopisała, mogę spokojnie polecić to miasto i hotel.

Wskazówka dotycząca pokojów: nie mam specjalnych uwag
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, skopec

Zrecenzowano 27 października 2016 z urządzeń przenośnych

Pokoje ogromne, ale w łazience wanna :( i grzyb na jej obrzeżach. Jedzenie drogie i niestety raczej przeciętne. Śniadania zasługują na ogromny plus, ogromna różnorodność. Mam jeszcze 30 znaków 1234567 pozdrawiam :)

Data pobytu: październiku 2016
Dziękujemy, Arkadiusz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Zastępca Dyrektora Hotelu, Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 3 listopada 2016

Szanowny Panie Arkadiuszu,
bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii na temat naszego hotelu. Z przykrością jednak czytamy, że ma Pan zastrzeżenia do naszego obiektu. Bardzo przepraszamy za powyższe. Cieszymy się jednak, że standard naszych śniadań przypadł Panu do gustu.
Z wyrazami szacunku,
Piotr Stawski - Zastępca Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano 23 września 2016

Obsługa na plus, czystość nie pozostawiała żadnych wątpliwości.
Z mojego pobytu polecam przede wszystkim restaurację na parterze, której nie tylko śniadania (w cenie z dobę), były wyśmienite.
Polecam wypadało by

Wskazówka dotycząca pokojów: "Świetna restauracja na parterze"
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Paweł I
Zrecenzowano 1 sierpnia 2016

Doskonała lokalizacja. Centrum miasta, duży apatrament, wygodne łóżko. Obsluga profesjonalna i bardzo mila, recepcja bardzo pomocna . Rewelacyjne śnidania, bogata różnorodna oferta . Czysto i wygodnie. Zdecydowany minus za cenę parkingu.

• Data pobytu: lipcu 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bogdan58138
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Zastępca Dyrektora Hotelu , Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2016

Szanowny Panie Bogdanie,

dziękujemy za pozostawienie tak miłej opinii na temat naszego hotelu. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu może Pan zaliczyć do udanych.
Mamy nadzieję wkrótce znów Pana gościć.

Z pozdrowieniami
Piotr Stawski
Zastępca Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano 12 maja 2016

Hotel polozony w centrum miasta, wszedzie blisko. Obsluga profesjonalna i bardzo mila, recepcja, pokojowe czy kelnerzy wielki plus. Druga mocna strona tego hotelu sa sniadania. Pyszne, roznorodne, kazdy znajdzie cos dla siebie. "domowe wyroby" np wedzona wedlina - przepyszne. Ciezko wyjsc z restauracji :) Polecam kazdemu zarowno na pobyt biznesowy jak i prywatnie

• Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Ania k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Dyrektor generalny, Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 16 maja 2016

Szanowna Pani,
bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że poziom naszych usług spełnił Pani oczekiwania.
Cieszymy się, że doceniła Pani jakość śniadań to ważny element oferty w całej sieci Qubus, a własne wyroby: wędliny, ryby, pieczywo czy ciasta to wyjątkowy wyróżnik.

Zapraszamy ponownie,
Do zobaczenia w Qubus Hotel
Z wyrazami szacunku,
Anna Kania

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Głogów)
w odległości 1,1 km
Cztery Pory Roku
Nr 2 z 3 w lokalizacji Głogów
Liczba recenzji: 8
w odległości 1,5 km
Hotel Serby
Nr 1 z 1 w lokalizacji Głogów
Liczba recenzji: 5
w odległości 1,5 km
Pensjonat Pod Kasztanami
Nr 1 z 3 w lokalizacji Głogów
Liczba recenzji: 2
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Qubus Hotel Glogow? Podziel się wrażeniami!

Qubus Hotel Glogow — dodatkowe informacje

Adres: pl. Konstytucji 3 Maja 1, Głogów 67-200, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Głogów
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 3 hoteli w Głogowie
Zakres cen: 246 zł–396 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Qubus Hotel Glogow 3*
Liczba pokoi: 80
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Qubus Hotel Glogow. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?