Zrecenzowano 1 sierpnia 2016

Doskonała lokalizacja. Centrum miasta, duży apatrament, wygodne łóżko. Obsluga profesjonalna i bardzo mila, recepcja bardzo pomocna . Rewelacyjne śnidania, bogata różnorodna oferta . Czysto i wygodnie. Zdecydowany minus za cenę parkingu.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bogdan58138
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Zastępca Dyrektora Hotelu , Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2016

Szanowny Panie Bogdanie,

dziękujemy za pozostawienie tak miłej opinii na temat naszego hotelu. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu może Pan zaliczyć do udanych.
Mamy nadzieję wkrótce znów Pana gościć.

Z pozdrowieniami
Piotr Stawski
Zastępca Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano 12 maja 2016

Hotel polozony w centrum miasta, wszedzie blisko. Obsluga profesjonalna i bardzo mila, recepcja, pokojowe czy kelnerzy wielki plus. Druga mocna strona tego hotelu sa sniadania. Pyszne, roznorodne, kazdy znajdzie cos dla siebie. "domowe wyroby" np wedzona wedlina - przepyszne. Ciezko wyjsc z restauracji :) Polecam kazdemu zarowno na pobyt biznesowy jak i prywatnie

• Data pobytu: maj 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Ania k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Dyrektor generalny, Qubus Hotel GlogowOdpowiedź udzielona 16 maja 2016

Szanowna Pani,
bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że poziom naszych usług spełnił Pani oczekiwania.
Cieszymy się, że doceniła Pani jakość śniadań to ważny element oferty w całej sieci Qubus, a własne wyroby: wędliny, ryby, pieczywo czy ciasta to wyjątkowy wyróżnik.

Zapraszamy ponownie,
Do zobaczenia w Qubus Hotel
Z wyrazami szacunku,
Anna Kania

Zrecenzowano 5 maja 2016

Lokalizacja bardzo dobra, centrum miasta, pokój duży, wygodne łóżko, czyściutko,w pokoju zestaw do parzenia kawy, woda mineralna, WI- FI, miły personel hotelu, rewelacyjne śniadania bardzo duży wybór dań, dobre i niedrogie posiłki w restauracji. Minus za drogi parking hotelowy.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje od strony wejściowej do hotelu mają widok na miasto, na 5 piętrze całkiem przyzwoicie.
  • Data pobytu: maj 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, habura

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii po pobycie w naszym hotelu. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt zaliczył Pan do udanych.

Zapraszamy ponownie,
Do zobaczenia w Qubus Hotel,
Z wyrazami szacunku,
Anna Kania

Zrecenzowano 2 maja 2016

Pięknie czysto pysznie czego chcieć więcej serdecznie polecam serdecznie jedzenie przynoszące do pokoju za drobną opłatą to coś pięknego i pysznego obsługa bardzo miła i profesjonalna pokój czysty i przestronny byliśmy bardzo miłe zaskoczeni i ciężko było wracać do domu!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój numer 433 jest duży apartament dla dwojga typu studio lodówka pełna czajnik itd. ,luksusowo
  • Data pobytu: maj 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Barbara Q
Zrecenzowano 28 kwietnia 2016

Wizyta w tym hotelu jak zawsze udana. Miła obsługa w recepcji, dobre dania na kolacje i śniadanie. Cichy pokój z opcja dla niepalących. Tylko cena za parking mogła by być niższa albo za free. Generalnie polecam.

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Rafał P