“Bardzo smaczne jedzonko”
Trattoria Mamma Mia — recenzja

Trattoria Mamma Mia
Nr 1 wśród 30 Restauracje (Głogów)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjeżdżamy tam dość często.Jedzenie jest bardzo dobre.Może wystrój pozostawia do życzenia ale to kwestia gustu;)

Dziękujemy, Maciej B

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od czasu do czasu stołujemy się w Mamma Mia całą rodziną. Bardzo nam wszystko smakuje - nawet moim dzieciakom które są dość wybredne co do jedzenia :)
Polecam. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dziękujemy, askiem
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do "Mamma mia" trafiłem przez... Trip Advisora. Kierowałem się głównie opiniami wcześniejszych gości nt. jedzenia. Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że to nie kolejna włoska restauracja z aspiracjami, tylko wyjątkowo sympatyczna "stołówka". Dań przez nią serwowanych nie powstydziłby się żaden poważany lokal z obsługą kelnerską. Tutaj jednak mamy podwójne mistrzostwo: bardzo dobrą kuchnię (mix polskiej i włoskiej) oraz fantastyczną obsługę "zza baru", co samo w sobie jest wyczynem. Poczułem się jak u dobrych znajomych. Brawo! :)

Dziękujemy, 571przemys_awp
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Według mnie najlepsza kuchnia w Głogowie, zawsze świeże składniki, pyszne dania polsko-włoskie. Nie było nigdy takiej sytuacji żeby coś mi tam nie smakowało, nigdy się nie zawiodłem. W restauracji nie jest wcale gorąco, wiadomo może być troszkę cieplej na gorze ponieważ tam się tez gotuje, zawsze można zejść na dół po schodach gdzie jest o wiele chłodniej lub wyjść na ogródek restauracji . Każdy zawsze jest traktowany indywidualnie, właściciel oraz pracownicy zawsze doradza i opowiedzą cos o wybranym daniu . Widać ze wszyscy pracownicy są stworzeni do tej pracy, zawsze mili radośni i uśmiechnięci. Jednym słowem perfekcyjne miejsce na obiad, zawsze jak tam idę czuje się jakbym szedł do restauracji u przyjaciół :)

Dziękujemy, 285_ukaszm
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Genialnie zaplanowany dobór smaków jak i zachowanie typowego włoskiego klimatu. Świeże produkty, smaczne dania, oryginalne, włoskie i podane z uśmiechem. Ceny przeciętne jak na dania na wagę. Można na miejscu kupić włoskie produkty (od oliwy z oliwek i makaronu po pasty). Polecam gorąco. Zapewne tam wrócę.

Dziękujemy, kkdudek

Trattoria Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Głogów, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!