“Więcej niż średnia”
Fortepiano Ristorante — recenzja

Fortepiano Ristorante
Zamów online
Nr 14 wśród 30 Restauracje (Głogów)

Czytałem wcześniejsze opinie. Każdy ma prawo wyrazić swoją. Jestem dość częstym gościem w Fortepiano. Zawsze w porze obiadowej. Fakt - nie jest to restauracja wykwintna, jednak nie zauważyłem pogorszenia jakości potraw. Najczęściej zamawiam risotto, gdyż jest zadowalające. Nie miałem nigdy problemów z czasem oczekiwania na panie z obsługi. Może wynikało to z tego, iż w tym czasie nie było wielu klientów. Można faktycznie podszkolić personel w zakresie znajomości menu, bo ten obszar niedomaga. Ostatnio zostało zmienione menu, jednak część dobrych dań zniknęła. Nie wiem czy jest to faktycznie dobre posunięcie.

Dziękujemy, Krzych_D_3003

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tej restauracji conajmniej nascie razy łudząc się, ze tym razem bedzie lepiej. Ostatnim razem siedząc ze znajomymi pół godziny na ogródku - sam musiałem wejść do środka i poprosić o kartę. Na słowa „czekamy na kelnera od pół godziny” nie otrzymałem słowa przepraszam. Może dobrze byłoby włączyć kamery na ogródku - znacząco skróciłoby to czas oczekiwania na obsługę lokalu. Kelnerzy - od wyboru do koloru - jedni bardzo sympatyczni, inni wręcz obrażeni, że się o coś pytamy.

Karta dań pozostawia wiele do życzenia - z nowości w każdym „nowym menu” można zauważyć wyższe ceny tych samych dań niż ostatnio. Dania nie wychodzą razem - czasami pizza jest 20min przed innymi daniami czasami w ogóle o pizzy się zapomina - brak jakiejkolwiek uciechy ze wspólnego posiłku, kiedy każdy w innym czasie.

Dałbym 3 gwiazdki za tych milszych kelnerów i duży ogródek - jednak za każdym razem coś jest nie tak, a to staje się irytujące.

Do właściciela lokalu - polecam inwestycje w szkolenia kelnerów, zatrudnienie szefa kuchni z większym doświadczeniem oraz trening managerski.

Dziękujemy, Vacation413739
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Bywałem kilka razy, próbowałem różnych dań i muszę z przykrością stwierdzić, że kucharze tam są zwyczajnie przeciętni. Pizze do bólu poprawne, obsługa często "nie w sosie".

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Filip K
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Karta potraw to podroz przez wszystkie znane i lubiane kuchnir swiata a jak cos jest od wszystkiego to jest do niczego. Plus za dobra obsluge kelnerska oraz fajny ogrodek. Niska jakosc w stosunku do ceny.

Dziękujemy, 563tomaszc
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do jedzenia nie mogę się przyczepić - zamówiliśmy pierś z gęsi - wszystko smaczne i w odpowiedniej ilości. Estetyki podania komentować nie będę. Załączam zdjęcie i niech każdy sobie oceni. Jak na Głogów trochę drogawo ale nie wybrzydzam bo byłam glodna. Niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia. Klientów jak na lekarstwo a czekaliśmy dobre 10 min zanim ktoś łaskawie do nas przyszedł i to jeszcze z obrażoną miną. Rozmowa z kelnerką uświadomiła mi że ma mnie za debila... chyba myślała że powinnam znać menu na pamięć. Zero szacunku do klienta, życzliwości czy zwykłej kurtuazji. Pierwszy raz spotykam się z tak głupią złośliwością. Na koniec, po prośbie o rachunek, sfochowana siksa podstawiła mi pod nos jedynie terminal. Po prostu szok i niedowierzanie! Zostaliśmy tam tylko dlatego że w okolicy nie było żadnej innej restauracji.

4  Dziękujemy, Architektura K

Fortepiano Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Głogów, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Fortepiano Ristorante? Podziel się wrażeniami!