“Dni Ceramiki razy trzy”
Season — recenzja

Season
Nr 7 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Zrecenzowano 27 września 2017

W ostatni dzień Święta Ceramiki wybraliśmy się ze znajomymi po raz trzeci i chyba ostatni.Wcześniej zachwalałem restaurację...chyba za szybko.
Stolik znaleźliśmy od razu,więc plus.
Na obsługę czekaliśmy około 20 minut,muszę dodać że siedzieliśmy obok właścicieli-oczywiście mieli nas w d..e! Nikt nie podszedł,ale gdy przy stoliku obok pojawili się znajomi właścicieli to od razu była obsługa-2 kelnerki i właściciel!!!!!
Każdego klienta trzeba szanować tak samo.
Gdy już pojawiła się kelnerka(miła osoba) zaraz znikła,ale ok duży ruch
Z zamówieniem wszystko ok,oprócz mojego soku pomidorowego,bo dostałem warzywny,a jego nie cierpię! Pamiętajcie pomidorowy to pomidorowy...

Dziękujemy, maciej s

Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Jedzenie smaczne ale czas oczekiwania aż za długi. Kelner ospały, nie do końca zna się na rzeczy. Minus również za koleżanki właścicielki, które siedziały obok wraz z wrzeszczącymi na cały rynek dziećmi (nie zwracały w ogóle na nie uwagi). Myślę, że po małych zmianach restauracja mogłaby stać się perełką.

Dziękujemy, Marta4689
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Święto ceramiki, jak zwykle w takich małych miastach personel zdziwiony że są goście! Kelnerka ma czelność pytać nas, czy będziemy coś jeść czy "tylko" pić... A nawet gdyby to co? Brak szacunku przełknę bom głodny. Bezalkoholowe piwo bym poprosił, oczywiście brak. Jedzenie podawane jest nie w czas, każdy dostaje po jakimś czasie więc nie nacieszy się rodzina "wspólnym" posiłkiem. Pieczywo dodawane czerstwe. Menu na sobotę to kurczak lub... Kurczak. Ale nie surowy, poprawny. Jedzenie ogólnie poprawne. Jak na Bolesławiec nie jest źle. Ale gorzej niż rok temu.

Dziękujemy, Bartek O
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

i nic nie mogłem zjeść
z piątkowego menu do wyboru trzy sałatki,jakiś makaron i żurek,nie tego się spodziewałem,za mały wybór.
Obsługa w porządku,uśmiechnięte dziewczyny,czysto,schludnie i miło i piwo Kasztelan w kuflu-super

Dziękujemy, maciej s
Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dzięki takim miejscom czas spędzony w Bolesławcu na dniach ceramiki był jeszcze milszy, smaczne jedzonko i uśmiechnięte miłe panie:)

3  Dziękujemy, Katarzyna N

Season — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Season? Podziel się wrażeniami!