“NAJLEPSZA PIZZA”
Bella Italia Pizza — recenzja

Bella Italia Pizza
Nr 15 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Zrecenzowano 3 stycznia 2018

Bardzo dobra pizza najlepsza w mieście robiona na włoskiej mące bardzo dobra obsługa świetne makarony polecam

Dziękujemy, pablo p

Zrecenzowano 27 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza: ciasto gumowe, do tego żółty ser zamiast mozzarelli - raczej daleko jej do włoskiej, a sądząc po nazwie restauracji do takiej aspiruje. Carbonara kompletnie nienadająca się do jedzenia. Zamiast śmietanki kucharz zaaplikował śmietanopodobną mieszankę czegoś co smakowało jak podgrzane mleko po usunięciu z niego owsianki. Zamiast boczku - twór mięsopodobny o wyglądzie niedbale pokrojonej szynki. Zamiast parmezanu - ser a’la Biedronka. Świeżo mielonego pieprzu nie mają w całej restauracji. Bardzo nie polecam. Obsługa dla odmiany przemiła, jak i szefostwo, które nie pobrało opłaty za zwrócony makaron.

Dziękujemy, 923juliac
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017

Samo jedzenie jest w miarę dobre, natomiast organizacja pracy kelnerek i kuchni poniżej wszelkiej krytyki. W niedzielne popołudnie (święto ceramiki - dużo turystów) zamówiliśmy 3 pizze i makaron: z czego na 3 dania czekaliśmy ponad półtorej godziny, natomiast czwartej pozycji nie otrzymaliśmy nawet i po dwóch godzinach czekania. Wcześniej pizze dotarły na sąsiednie stoliki, mimo że zamówienia były złożone później niż nasze. Z trudem otrzymaliśmy zwrot gotówki za rezygnację ze wspomnianej ostatniej pizzy. Nikt też z obsługi nie poczuwał się, aby wytłumaczyć sytuację i chociaż symbolicznie zrekompensować gigantyczne opóźnienie. Ogólnie więc bardzo złe wrażenia.

Dziękujemy, MarcinFl
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Oczekiwanie na dwie pizze i makaron 55 minut. Brak koszyka na sztućce i stara oliwa podana do stołu. Kelnerki biedne zajechane biegają do Małpki po drugiej stronie ulicy po ketchup. Przykro patrzeć. Poniżej jakichkolwiek oczekiwań!

Dziękujemy, Pawel K
Zrecenzowano 18 lipca 2017

pizza bardzo smaczna,cieniutkie ciasto,świeże składniki,bardzo miła i przyjazna obsługa,ładny wystrój.

Dziękujemy, maciej s

Bella Italia Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bella Italia Pizza? Podziel się wrażeniami!