“Jest dobrze”

Pizzeria-Restauracja Willis
Nr 11 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 24 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła i ogarnięta, mimo że Pani chyba niedawno zatrudniona. Pizza ze zbyt wyczuwalnymi drożdżami, ale całkiem smaczna. Zapiekanka ze szpinakiem i krewetkami mogłaby mieć normalne krewetki a nie koktajlowe. W tym przypadku cena 24zł za to danie jest bardzo zawyżona. Trochę trzeba było poczekać na zamówienie mimo że, gdy przyszlismy pawie nikogo nie było. I w obrusy ładniejsze można by zainwestować :)
Dla niezbyt wymagających polecam :)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Iz K

Zrecenzowano 18 lipca 2017

lata świetności restauracja ma już za sobą,kiedy to w sobotni wieczór można było posiedzieć do 3-4 rano...
ceny coraz wyższe,rok w rok jest drożej,tylko świeżość potraw ta sama co jest wielkim PLusem.pizza najlepsza w mieście.Klientela codziennie ta sama,psuje atmosferę lokalu swoimi krzykami,dyskusjami...po 20 latach czas powiedzieć sobie Stop,ale restauracji życzę jak najlepiej,bo jedzenie bardzo dobre!

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, maciej s
Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w Bolesławcu, sałatka z marynowaną polędwiczką super, burgery również smaczne, obsługa do malutkiej poprawy, nie pyta czy wszystko w porządku , nie wymienia popielniczek, późno zbiera puste talerze, za to jeden malutki minus. Ale to jedyny minus. Pozdrawiam. Przychodzić będziemy.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Ela S
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Pizzeria na wysokim poziomie wszystkie dania świeżo przygotowywane. Pizza pyszna, makarony z grzybami świeżymi. Ceny przystępne bardzo miła obsługa. Gorąco polecam.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, hannadebowska
Zrecenzowano 4 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wracajac rodzina z ferii zatrzymaliśmy się w tej o to miejscowosci szukajac czegoś do zjedzienia trafilismy tutaj. Tak wiec od razu podeszła Pani i poinformowała ze jest pizza tylko a bylo mi to na rękę złożyliśmy zamówienie! Wiadomo dzieci od razu zauważyły ze sok jest nalany zdecydowanie nierówno. A co do.pizzy nawet dobra tylko porcja ketchupu dwie małe torebki troche za mało! A ocena taka no cenny troche przesadne!

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Donata W

Pizzeria-Restauracja Willis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria-Restauracja Willis? Podziel się wrażeniami!