“Super miejsce”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Starowka Restauracja
Nr 23 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)

Świetny lokal ,kilka kameralnych sal.Obsługa na poziomie i jedzenie bardzo smaczne. Można wykwintnie zjeść w a przy tym zobaczyć miasto bolesławiec z dawnych czasów.

Dziękujemy, 678biuro
Zrecenzowano 24 lutego 2014

Witam, kilkakrotnie gościłem w tej restauracji. Na początku byłem zadowolony z jedzenia. Później się to zmieniło na gorsze. Ale ostatnio to się załamałem. Zamówiłem steak z polędwicy. Oczywiście miał być Medium Rare. Na mój stół wjechał niestety Well Done - wysmażony jak podeszwa. Nie daje minimalnej oceny, ponieważ wcześniej byłem w miarę zadowolony. Polędwiczki i kaczka był ok.
Steak tak, ale w innej restauracji.

• Atmosfera
Dziękujemy, Remigiusz O

Starowka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Starowka Restauracja? Podziel się wrażeniami!