“Fantastyczny klimat, super jedzonko”
Opalkowa Chata — recenzja

Opalkowa Chata
Nr 1 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Genialny klimat, fantastyczna atmosfera, świetna aranżacja i dekoracje. Wizyta tutaj to sentymentalna podróż do dzieciństwa. A przede wszystkim świetne jedzenie. Polecamy gorąco.

Dziękujemy, Małgorzata K

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

przepyszne jedzenie zwłaszcza pierogi i naleśniki, przemiła obsługa, uśmiechnięte kelnerki, nasze dania dostaliśmy szybko pomimo dużego ruchu w restauracji
Parking dostępny bez problemu trzeba tylko głębiej wiechać za restauracje.

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna klimatyczna restauracja.
Jedzenie szybko podane. Wszystko smaczne.
Na zewnątrz plac zabaw dla dzieci, leżaki i hamak. Wszędzie pełno kwiatów. Polecam.na spędzenie dobrego czasu

1  Dziękujemy, Weronika D
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam obiad z rodziną w tym miejscu. Porcje duże, syte i smaczne. Za chata znajduje się plac zabaw dla dzieci więc można spokojnie zabrać pociechy że soba. Bardzo dobry przystawka w postaci chleba ze smalcem.
Podczas Dni Ceramiki bylo bardzo dużo Klientow ale czas oczekiwania na jedzenie przyzwoity ok pół godziny przy tym natłoku.

1  Dziękujemy, 185madziaz
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Miejsce przy ruchliwej drodze a jednak ma coś w sobie kojącego. Można znaleźć dla siebie kąt i zjeść smakowite danie, wypić dobrą kawę. Obsługa (13.08.2019 ok. g. 13) znakomita. Uśmiechnięta i przyjazna dziewczyna chętnie wyjaśniała co i jak. Miejsce dla dzieci (plac zabaw, trawa) sprawia, że jako rodzice mogliśmy też odetchnąć od ciągłego pilnowania pociechy. Rozczuliły mnie miski dla psa, drewniana umywalka do mycia rąk w ogrodzie, ozdoby ceramiki bolesławieckiej. Chcieliśmy tylko zjechać na obiad w trasie a zabawiliśmy dwie godziny. Jedząc placki ziemniaczane, pierogi i pijąc kawę. Jesteśmy wegetarianami i wyszliśmy nasyceni. Choć to wakacje (sierpień) to jednak dzień w ciągu tygodnia (wtorek) więc nie było tłoku. Sprawna obsługa, życzliwa. Dobre miejsce z dziećmi, z psem, rodzinnie.

1  Dziękujemy, karciarka

Opalkowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Opalkowa Chata? Podziel się wrażeniami!