“Rewelacja”
PIZZA TOMATO — recenzja

PIZZA TOMATO
Nr 5 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to najlepsza pizza jaką jadłam! Świetne,cieniutkie i chrupiące ciasto i wspaniały smak marinary. Będziemy tam nie raz wracać. No i kawa bardzo aromatyczna,prawdziwie włoskie espresso. Bardzo miła obsługa

Dziękujemy, iza_marusia

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z pozoru niepozorny bar przy drodze, a jednak świetne jedzenie. Polecam stek na kamieniu podawany z ziemniakami, pieczarką i masełkiem czosnkowym. Do tego sałatka ze świeżych warzyw. Porcja mięsa do wysmażenia wg osobistego upodobania na własnym stoliku za przystępną cenę.
Polecam i zachęcam do odwiedzenia restauracji.

Dziękujemy, 00slawek00
Zrecenzowano 2 marca 2019

Rewelacyjne jedzenie, bardzo dobre produkty i niezły kucharz. Niepozorny lokal zlokalizowany na wjeździe do Tomaszowa Bolesławieckiego przy drodze nr 94.
Wystrój pastelowo - przyjemny. Duży wybór potraw, wyśmienita pizza. Polecam, najlepsza alternatywa w okolicy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Daniel M
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Nie ma lepszej pizzy w okolicy, smaczna i duża, niestety pan kucharz chyba zapomniał, że nie pracuje na zapleczu, zadałam pytanie kelnerowi ile czasu będę czekać na pizzę na wynos zapytał się kucharza a on zamiast normalnie odpowiedzieć krzyknął do niego, że przecież ma cztery pizze do zrobienia czy jakoś tak, moja reakcja pozostała bez komentarza. Kucharz widocznie ma zły dzień, ale pracując w takim miejscu powinien ugryźć się w język...

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, iwonap624
Zrecenzowano 9 września 2018

Duży parking, miła obsługa, niezły wybór dań i najlepsza, moim zdaniem, pizza w powiecie. Miejsce powoli robi się kultowe. Dowóz na terenie Tomaszowa wliczony w cenę.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 697jarekt

PIZZA TOMATO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w PIZZA TOMATO? Podziel się wrażeniami!