“Smaczna kuchnia na peryferiach miasta”
Restauracja Giovanna — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Giovanna
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy dzięki recenzjom na TripAdvisor.
Zamówiliśmy 2-darniowych obiad.
Zupa krem pomidorowo-paprykowa jest OK, za to zupa krem z pieczarek, to po prostu poezja.
Na drugie: Risotto z krewetkami - nieco słabo doprawione, ale dostępność przypraw zaspokoiła nasze upodobania. Drugą potrawą był makaron tagliatelle również z krewetkami - doskonały wybór.

Potrawy podane w dość szybkim tempie, przemiła obsługa j klimatyczne wnętrze. Gorąco polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Agnes_agness

Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie- pyszne zupy z kurek i pieczarkowa. Stek, sałatka i penne...szkoda że byliśmy tylko jeden wieczór w okolicy... chętnie bym zjadła coś jeszcze:) Duże porcje! Jeśli szukacie włoskiej kuchni- strzał w 10!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Lidia G
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wnętrze przytulne. Kameralne. Nie trzeba długo czekać na zamówienie. Wszystko zawsze smaczne i świeże. Ceny do jakości odpowiedznie. Hamburger pyszny. Pizza pyszna. Zupa krem z pomidorów pyszna.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Anneettee
Zrecenzowano 30 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zaskakująco smacznie. Lokal praktycznie poza Bolesławcem. Rewelacyjny krem z pomidorów, duża dbałość o detale dań. Kapitalna sałatka.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 324mm
Zrecenzowano 31 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, swietne jedzenie. krem z pomidorow , salatka z kurczakiem - wysmienite.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 324mm