“Chrzciny”
Restauracja Oleńka — recenzja

Restauracja Oleńka
Nr 4 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)
Kuchnie: Polska, Fusion
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opis: Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej bolesławieckiej restauracji Oleńka na Starówce. Bardzo miło będzie nam Was powitać i uraczyć smacznymi potrawami przygotowanymi przez naszych kucharzy. W naszej kuchni będziemy starać się łączyć tradycję, wynikającą z 20-letniego doświadczenia z nowoczesnością. Życzymy smacznego !

Cudownie Jedzenie obsługa bardzo przyjazna cieszę się że wybraliśmy ta restauracje wszyscy byli zadowoleni oraz wszystkim bardzo smakowało napewno nie raz urzdzimy tam rodzinne zgromadzenia :) polecam ⭐⭐⭐⭐⭐

Dziękujemy, AleksandraK2950

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W czasie piątkowego dnia porcelany przyszliśmy kierując się opinią TripAdvisor siedliśmy na zewnątrz z dwójka dzieci, otrzymaliśmy menu wybraliśmy dania dla dorosłych jednak nie mogliśmy znaleść dan dla dzieci. Po dwóch prośbach i 15 min oczekiwania podeszła Pani blondynka z naburmuszoną miną, po zapytaniu czy są jakieś dania dla dzieci otrzymaliśmy odpowiedź ,, To co w menu ‚, zapytaliśmy ponownie bo aż niemożliwe żeby nie było mniejszych porcji lub jakiejś innej propozycji - ponownie otrzymaliśmy odpowiedz ,, To co w menu ‚,. No trudno powiedzieliśmy ze będziemy musieli dać odpowiedni komentarz na TripAdvisor na Pani nie zrobiło to wrażenia. Wiec poszliśmy do konkurencji gdzie atmosfera była całkiem inna. Dlatego nie polecam tam iść z dziećmi bo nie ma po co.

Dziękujemy, 242dominikc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jarek G, Właściciel, Restauracja Oleńka Odpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Dzień dobry Panu,
ze względu na trwające od czwartku Święto Ceramiki i inną specyfikę obsługi (goście chcą szybko zjeść) musieliśmy mocno ograniczyć nasze menu i całkowicie usunęliśmy całą stronę z potrawami dla dzieci i faktycznie nie było nożna zamówić żadnych potraw dla dzieci. W tarcie tak dużego ruchu turystycznego jesteśmy do tego zmuszeni. Bardzo nam przykro, że tak bardzo Pana tym zdenerwowaliśmy, czym zasłużyliśmy na tak niską ocenę, Zapraszamy ponownie po Święcie Ceramiki - wtedy będziemy mieli całą stronę z menu dla dzieci. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma ogródek z widokiem na piękną wieżę ratusza i rynek. Herbata w dużym dzbanku dobra. Żurek z jajkiem lekko kwaskowy - taki jak trzeba :). Indyk ze szpinakiem w sosie serowym- rumiany, wyrazisty. Nawet zwykła zielona sałata miała fajny musztardowy sos. Porcje duże, cena odpowiednia do jakości. Miłe zaskoczenie! Słyszałam jak goście przy innych stolikach chwalili swoje jedzenie. Polecam!

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Pierwszy raz jedliśmy z żoną posiłek w tej restauracji. Obsługa uprzejma i na zamówione dania nie czekaliśmy długo. Ceny dosyć wysokie, ale nie wygórowane. Godna polecenia

Dziękujemy, marksas
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Przyszlismy zacheceni ocena i informacja na Tripadvisor, ze jest to miejsce przyjazne dla wegetarian. Niestety w karcie nie ma zadnego dania wegetarianskiego. No moze poza jedna salatka. Ale nie na obiad. Pani kelnerka zaproponowala danie z makaronem bez dodatku kurczaka. OK jakis plus. Na przystawke zamowilem pikantna zupe gulaszowa, ktora dostalem dopiero z daniami zony i dziecka. Zupa bez smaku. Do mojego sandacza, ktorego jadlem juz sam, a ktory byl niezly w smaku byl sos kurkowy, ktory moim zdaniem zabijal smak ryby. Ja tam nie wroce ale chetnie poczytam kolejne opinie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kurze_Lapki

Restauracja Oleńka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Oleńka ? Podziel się wrażeniami!