“bardzo średinio”
Restauracja Oleńka — recenzja

Restauracja Oleńka
Nr 4 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Kuchnie: Polska, Fusion
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opis: Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej bolesławieckiej restauracji Oleńka na Starówce. Bardzo miło będzie nam Was powitać i uraczyć smacznymi potrawami przygotowanymi przez naszych kucharzy. W naszej kuchni będziemy starać się łączyć tradycję, wynikającą z 20-letniego doświadczenia z nowoczesnością. Życzymy smacznego !
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Jedliśmy w ogródku restauracyjnym zamówiona zupa krem z pomidorów. Na początku nawet smakowała ale w miarę jedzenia jak na mój gust zbyt wielkiej porcji na nardzo dużym talerzu zaczyna się wydawać ze jesz sam koncentrat pomidorowy.Czekaliśmy długo na zamówienie które złożył mąz niestety okazało się Ze kelnerka w ogóle nie odnotowała tego zamowienia.Twierdziła,że go nie usłyszała.Dobrze że mąz zjadł wcześnie dość obfite śniadanie w hotelu więc po tym dziwnym obiedzie zadowolił się lodami nie w Oleńcej

Dziękujemy, Parille1

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smacznie, czysto, zadbane miejsce. Obsługa miła. Bardzo dobra jakiś produktów i przyrządzone potrawy są naprawdę pyszne. Minus jednak to bardzo długi czas oczekiwania. Czekaliśmy ponad 1h na 4dania, więc nie jest to miejsce na szybko obiad.

Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Solidna obsługa i smaczne żarełko. Befsztyk średnio upieczony z dodatkami zmrożona wódka to rarytas dla mężczyzny.

Dziękujemy, Erwin B
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Jedzonko wyszukane i ciekawe potrawy .Smaczne lecz jak dla nas troszkę małe porcje .Może żeby zostało miejsca na deser :)

Dziękujemy, 678biuro
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jarek G, Właściciel, Restauracja Oleńka Odpowiedź udzielona 25 czerwca 2018

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa ! Zapraszamy ponownie, postaramy się o większe porcję dla Państwa :)

Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy w 5 osób, każdy zamówił coś innego i wszyscy bylismy bardzo zadowoleni.
Mila obsługa, sympatyczna atmosfera.

Dziękujemy, Julietverner
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jarek G, Właściciel, Restauracja Oleńka Odpowiedź udzielona 11 czerwca 2018

Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i przemiłe słowa płynące jak miód na nasze serca ! Zapraszamy ponownie !

Restauracja Oleńka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Oleńka ? Podziel się wrażeniami!