“Wypad popołudniowy na jedzonko.”

The Blue Beetroot - Restauracja
Nr 2 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Wypad popołudniowy z rodzinką na jedzonko bardzo pyszne hamburgery i nie tylko można również zjeść pyszny obiad w gronie znajomych i rodziny. Polecam.

Dziękujemy, Czesław G

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre oceny w sieci sprowokowały nas, by odjechawszy kilka kilometrów od Bolesławca wpaść do niebieskiego buraka. Miła letnia atmosfera zachęciła nas do zamówienia dużego obiadu. Smaczny chłodnik pozwolił oczekiwać jeszcze lepszych dań głównych. Jak się okazało, ich wspólną cechą była wielkość porcji - dla naprawdę głodnych gości. Niestety smak był bardzo zróżnicowany, od świetnej ryby do zupełnie przeciętnych mięs i pierogów. A szkoda, bo byliśmy nastawieni na ucztę smakoszy...

Dziękujemy, PawelAndrzej
Zrecenzowano 13 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety rozczarowanie. Zacznę od ogólnego wrażenia. Obiekt ładnie odrestaurowany i urządzony ze smakiem. Zawsze niezmiernie się cieszę że są ludzie którzy dają drugie życie tego typu obiektom. Dlatego też chętnie je odwiedzam. Obsługa jest słabszym punktem. Niby nikt krzywdy nie robi, ale nie czułam się miłym i pożądanym gościem.Słowem nie czułam się komfortowo.Na minus oceniam nie podanie psu miski z wodą, co w większości restauracji jest normą. Najwazniejsze jednak jest jedzenie. I tu właśnie się rozczarowałam. Moja ryba i placki męża były bardzo nasączone tłuszczem, surówka z kapusty była tak słona, że niejadalna.Poza tym, mimo że nie zjadłam panierki, potrawa "siadła" mi na żołądku, co zdarza się niezwykle rzadko.Jakosc potrawy oceniam w stosunku do ceny. Ta była wysoka, więc oczekiwania też dużo wyższe.

Dziękujemy, Bazyl123
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewałem się że w takim miejscu można znaleźć taki przybytek... pokoje urządzone z zachowaniem wystroju odpowiadającemu klimatowi. Posiłki smaczne i świeże. Miejsce godne polecenia
Wrócę tu pewnie prywatnie

Dziękujemy, Aleksander F
Zrecenzowano 19 marca 2018

Miejsce znajduje się w pewnej odległości od centrum Bolesławca, ale to okazuje się jego zaletą. Jest spokojnie i sielsko, budynek jest stary, klimatyczny i piękny. Ciekawe są także wnętrza, chociaż droga od drzwi wejściowych do stolików jest mocno zawiła. Szkoda, że marcowa zima zaskoczyła właścicieli i parking nie został właściwie odśnieżony. Pomimo błędu w realizacji zamówienia (który zresztą został szybko naprawiony) obiad był udany, dania smaczne, szybko podane, ceny rozsądne. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Artur R

The Blue Beetroot - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w The Blue Beetroot - Restauracja? Podziel się wrażeniami!