“Super miejsce”

The Blue Beetroot - Restauracja
Nr 2 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewałem się że w takim miejscu można znaleźć taki przybytek... pokoje urządzone z zachowaniem wystroju odpowiadającemu klimatowi. Posiłki smaczne i świeże. Miejsce godne polecenia
Wrócę tu pewnie prywatnie

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 958aleksanderf

Zrecenzowano 19 marca 2018

Miejsce znajduje się w pewnej odległości od centrum Bolesławca, ale to okazuje się jego zaletą. Jest spokojnie i sielsko, budynek jest stary, klimatyczny i piękny. Ciekawe są także wnętrza, chociaż droga od drzwi wejściowych do stolików jest mocno zawiła. Szkoda, że marcowa zima zaskoczyła właścicieli i parking nie został właściwie odśnieżony. Pomimo błędu w realizacji zamówienia (który zresztą został szybko naprawiony) obiad był udany, dania smaczne, szybko podane, ceny rozsądne. Ogólnie polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 687arturr
Zrecenzowano 23 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Przejeżdżając przez Bolesławiec postanowiliśmy zatrzymać się z rodziną na niedzielny obiad. Godz. 14 a tam pustki. To nas jednak nie zraziło - i bardzo dobrze. Jedzenie smaczne, świeże i ładnie podane, porcje zup może nie za wielkie, ale drugie danie to już posiłek do syta. Plus za menu dziecięce! Co najważniejsze - przez kolejne kilka godzin podróży nie cierpiały nasze żołądki :) Obsługa nie zachwyca, ale też nie było potknięć. Miejsce dość ukryte, ale polecam jego odwiedzenie.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 20 stycznia 2018

Było parę potknięć i niedopasowanych smaków, ale generalnie rewalacyjnei duze porcje i bardzo smaczne. wysmienite hamburgery chociaz mieso było ciut wysuszone-powinno byc bardziej soczyste. pierogi fantastyczne

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, mateuszo440
Zrecenzowano 5 stycznia 2018

niemiła atmosferę stworzyła pani szefowa , zarozumiała i kaze czekac na siebie ,chociaż nie jest zajęta niczym. Jedzenie niesmaczne i zimne, ładny wystrój i fajny klimat restauracji. Jednak nie warto , szkoda pieniędzy

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Borek M

The Blue Beetroot - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w The Blue Beetroot - Restauracja? Podziel się wrażeniami!