“Późny obiad”
Gospoda Kruszyna — recenzja

Gospoda Kruszyna
Nr 8 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opis: Zapraszamy do gospody Kruszyna - niezwykłego miejsca, przy zwykłej drodze. Prawdziwej gospody - z dobrą kuchnią i ciekawym towarzystwem. Do miejsca, z którego nie chce się umykać. Czy latem, czy zimą ogarnia tam człowieka błogie rozleniwienie i chęć zatrzymania się, posmakowania. Przede wszystkim znakomitej kuchni, innej latem, innej zimą, kuchni z tradycjami, opartej na starych, sprawdzonych przepisach, w której, gdy upał, ugasisz pragnienie zsiadłym mlekiem, a do niego posmakujesz pierogów z jagodami. W Kruszynie inaczej niż gdzie indziej pachnie – drewnem, dymem z kominka, suszonymi ziołami. Po posiłku można zapaść w miękki fotel i dać się zauroczyć ogniowi z kominka. Lokalizacja Kruszyny na skrzyżowaniu dróg tranzytowych Wschód – Zachód oraz Północ – Południe w pobliżu granicy niemieckiej powoduje, że nasza gospoda stanowi idealne miejsce na przerwę w podróży. Każdy, kto zatrzyma się w Kruszynie, znajdzie komfortowe warunki do wypoczynku oraz rodzinnych lub biznesowych spotkań. Gospoda to miejsce niezwykłe, nie dziwi więc fakt, że wiele osób wybiera je, by uczcić przyjęciami najważniejsze wydarzenia w życiu – wesela, chrzciny czy komunie. Nasza oferta: • tradycyjna polska kuchnia – potrawy mięsne i jarskie, zróżnicowane zależnie od pory roku. • pokoje gościnne – gościom strudzonym drogą, którzy zapragną zostać u nas na dłużej, proponujemy noclegi w komfortowych, przytulnych pokojach za przystępną cenę. Oferujemy 12 pokoi z łazienkami, telewizją satelitarną oraz dostępem do internetu. • imprezy okolicznościowe – wesela, komunie, etc. Gospoda to idealne miejsce do organizowania kameralnych, ale i hucznych imprez rodzinnych. Oferujemy dwie sale – na 50 i 100 osób. Postaramy się, by właściwie uczcili Państwo u nas swe zaślubiny, chrzest dziecka czy okrągłe urodziny seniora rodu. Zapraszamy także na spotkania towarzyskie – zjazdy klasowe, wieczory panieńskie lub kawalerskie. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i sprawimy, że długo nie zapomnicie pobytu w naszej gospodzie. • spotkania biznesowe – seminaria, szkolenia, imprezy integracyjne - W Kruszynie rozumiemy, jak ważne są dla efektywnej pracy kompetencje, zgranie zespołu oraz dobra w nim atmosfera. Dlatego zapraszamy do nas pracodawców wraz z pracownikami, by organizować u nas szkolenia lub imprezy integracyjne. Aby to ułatwić, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy salę konferencyjną na 40 osób, jeśli natomiast okaże się, że grupa szkoleniowa będzie większa, przysposobimy na Państwa potrzeby jedną z sal restauracyjnych. • przejażdżki konne po okolicy – zapraszamy miłośników koni, by skorzystali z oferty pobliskiej stadniny i spędzili czas na konnej przejażdżce po okolicach. To doskonały sposób na zwiedzenie malowniczych zakątków w okolicy Bolesławca . • ogniska i biesiady na świeżym powietrzu – jeśli zapragną Państwo wieczornego relaksu przy ognisku, gwarantujemy doskonałą zabawę pod gwiazdami. • Skansen - niepowtarzalną atmosferę Kruszyny tworzą nie tylko smaki i zapachy, ale także przedmioty, które celowo i z rozmysłem dobierano do drewnianych wnętrz "z duszą". Stare naczynia, wazy, garnki, kołowrotki, dawne maszyny rolnicze, nawet telefon oraz różnego rodzaju instrumenty dyskretnie przypominają o upływającym czasie oraz uczą szacunku dla przeszłości. • doskonałe położenie – baza wypadowa dla gości pragnących zwiedzić region Pracujemy dla Państwa całą dobę! Szczególnie zapraszamy grupy autokarowe, których obsługa to nasza duma i specjalizacja.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania na schabowy i żeberka 50minut. Duzo klientów, rozumiem. jednak powiedziano przy zamówieniu, że czas oczekiwania 25 minut. Jedzenie poprawne. Kotlet mięciutki, dobrze posolony przez to nie bardzo czułam smak. Surowki świerze. Bez szału.

Dziękujemy, Anneettee

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo długi czas oczekiwania na potrawy (ponad 40 minut na zupę)! Na przyszłość polecam użyć logiki i podawać danie typu zupa w pierwszej kolejności, a nie według przyjętych zamówień, gdzie tu jakikolwiek sens?! Obsługa bardzo opryskliwa i prostacka, nie potrafiąca przyjąć żadnych uwag z pokorą. W rezultacie drugie danie dotarło zimne. Z takim nastawieniem właścicieli i obsługi zdecydowanie odradzam wizytę w tym miejscu.

Dziękujemy, 759tomaszj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GospodaKruszyna, Kierownik, Gospoda KruszynaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo nam przykro za zaistniałą sytuację. Pragnę zapewnić Pana, że dokładamy wszelkich starań aby jakość usług była dla naszych gości satysfakcjonująca. W dniach w 14-18 sierpnia w Bolesławcu odbywało się doroczne Święto Ceramiki w związku z czym także w Gospodzie odnotowaliśmy wzmożony ruch, przekraczający chwilami możliwości naszego lokalu. Na okres Święta zatrudniliśmy do obsługi dodatkowy personel, i niestety nie wszystkie te osoby sprostały swoim obowiązkom. Jeśli będzie miał Pan okazję ponownie u nas zagościć, postaramy się zatrzeć negatywne wrażenia z poprzedniej wizyty.
Z wyrazami szacunku
Ewa Dulemba
Kierownik lokalu
mail: biuro@kruszyna.com.pl

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Trafiłam tu trochę przez przypadek, ale miejsce fajne. Przede wszystkim bardzo czyste pokoje i smaczne jedzenie. Obsługa też na plus. Gospoda położona przy samej trasie, więc trochę głośno. Na krotkie pobyty "przejazdem" jak najbardziej polecam!

Dziękujemy, AgataW234
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Warto sprawdzić to miejsce. Duży parking, łatwy zjazd z trasy i dojazd z Bolesławca. Szybka i miła obsługa. Jedliśmy tam dwa razy i nie zawiodłem się. Smaczne były: faszerowany kotlet drobiowy, podpłomyk (polska pizza), krewetki w panierce, zupy (brokułowa i bodaj szpinakowa). Czynne 24h. Jest to zajazd, ale nie cięty z metra, lecz stara chata odrestaurowana. Toalety czyste.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Coś chyba się zmieniło, to nie jest ten sam lokal który pamiętam. Jedzenie niskiej jakości, tłuste i bez smaku. Ceny nie adekwatne do jakości oferowanych potraw. Nie polecam.

Dziękujemy, error2016

Gospoda Kruszyna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Kruszyna? Podziel się wrażeniami!